Wczytuję dane...
Instruktorka stylizacji brwi Aleksandra Siemek

Aleksandra Siemek

Kursy stylizacji brwi w Krakowie

 

Rzęsoteka, Kalwaryjska 17, Kraków, tel: 792 679 777

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Z wykształcenia magister, z zamiłowania Stylistka Brwi i Rzęs.
W roku 2018 rozpoczęła swoją przygodę ze światem Beauty na szkoleniu podstawowym przedłużania rzęs 1:1 u Agnieszki Murdzek w Rzęsotece, gdzie obecnie pracuje i rozwija swoje umiejętności jako Asystentka głównego Szkoleniowca. Uczestniczka wielu Szkoleń z zakresu Stylizacji Brwi i Stylizacji Rzęs. Nigdy nie osiada na laurach, ciągle podnosi swoje kwalifikacje i doszkala posiadaną wiedzę za pomocą szkoleń stacjonarnych jak i online.

Od 2020 roku wielka miłośniczka architektury i geometrii, laminacji oraz henny pudrowej brwi. Prowadzi szkolenia z zakresu Stylizacji Brwi dla początkujących jak i zaawansowanych kursantek, które chcą doszkalać swój warsztat pracy. Dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by czas spędzony w sali szkoleniowej był jak najbardziej produktywny i wykorzystany w 100%. Nie ogranicza się sztywno ramami czasowymi- najważniejsze dla niej jest to by każda kursantka czuła się komfortowo i miała szansę wynieść ze szkolenia maksimum wiedzy, którą potrzebuje. Zdobywczyni wielu pucharów w Mistrzostwach Stylizacji Rzęs. W codziennej, salonowej pracy uwielbia bezpośredni kontakt z klientkami, a największą satysfakcję odczuwa widząc zadowolenie na ich twarzy po wykonanej usłudze.