Wczytuję dane...

Wywiad z Pawłem Wojciechowskim w Lash Artistry

W naszej branży najbardziej inspirują nas wyjątkowi ludzie, z którymi mamy styczność. Przedsiębiorcze klientki, instruktorzy, którzy nieustannie dążą do perfekcji oraz kursantki, które nierzadko zmieniają swoje życie o 180 stopni, gdy zaczynają przygodę z przedłużaniem rzęs.

Paweł Wojciechowski 

 

 Właściciel firmy Noble Lashes, przedłużanie rzęs  

 

Już teraz możecie przeczytać najnowszy wywiad z właścicielem naszej marki, Pawłem Wojciechowskim. Wywiad ukazał się na Lash Artistry, przeprowadziła go założycielka strony Michalina Mielnicka. Jak pisze autorka bloga, strona Lash Artistry to miejsce, które zrzesza miłośniczki i miłośników stylizacji rzęs oraz okolic oczu. Zapoznasz się z niezwykle intrygującym i stale rozwijającym się segmentem branży kosmetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z wpisem dotyczącym naszej działalności. Pan Paweł w wywiadzie opowie między innymi o koordynacji zespołu, procedurze wyboru instruktorów oraz planach na przyszłość. Interesujesz się branżą przedłużania rzęs, a może chcesz poznać bliżej markę Noble Lashes? Zapraszamy do lektury całego wywiadu. 

 

Firma Noble Lashes jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na polskim rynku. Nie stało się to przypadkiem! Jako jedna z pierwszych marek w branży stylizacji rzęs w Polsce zdołała zgromadzić wokół siebie wiele zadowolonych klientek, wśród zainteresowanie asortymentem pokierowanym zaufaniem do jakości nie słabnie do dnia dzisiejszego. Ogromną rolę w nienagannej opinii firmy odegrali również instruktorzy spod szyldu Noble Lashes, od wielu lat utrzymując szkolenia na nienagannym poziomie. Obecność na pokazach mody, w prasie, telewizji, wielu branżowych wydarzeniach, świetnie zorganizowane akcje promocyjne.. Wszystkie te czynniki spowodowały zdobycie podium w rankingu E-Gazele Biznesu 2017 – to najwyższy dowód na dynamiczny rozwój z najwyższą dbałością o klienta.

Zobacz cały wywiad na stronie Lash Artistry