Wczytuję dane...

Noble Lashes liderem w branży e-biznesu

Po raz kolejny zostaliśmy nagrodzeni tytułem e-Gazeli Biznesu. Dziennik "Puls Biznesu" nagrodził w swoim rankingu ponad 300 firm. Nasz dynamiczny rozwój, podbicie rynku międzynarodowego oraz społeczna odpowiedzialność zostały docenione przez jury konkursowe. 

 Nagroda e-gazele dla noble lashes Karol Wojciechowski odbierający wyróżnienie 


Od zawsze na pierwszym miejscu stawiamy nasze klientki. To dla nich przygotowujemy produkty i strategię marki. To właśnie dzięki nim jesteśmy dziś firmą nagradzaną po raz kolejny. To już drugie wyróżnienie Noble Lashes w tym prestiżowym rankingu. W 2017 roku znaleźliśmy się na pierwszym miejscu konkursu e-Gazele Biznesu 2017. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasz rozwój i dynamiczna strategia marki zostały docenione po raz kolejny.

 Nagroda w rankingu e-Gazele Biznesu Wyróżnienie w rankingu e-Gazele Biznesu 2018


Kapituła konkursu nagrodziła przedsiębiorców, którzy rozwijają swoje firmy w niełatwej branży. Ranking "Pulsu Biznesu" e-Gazele Biznesu to zestawienie, w którym nagradzane są najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy e-commerce. W tegorocznym rankingu zostało wyróżnionych ponad 300 firm z całej Polski. 

 

Nagroda dla marki noble lashes  Właściciele marki Noble Lashes, Paweł i Karol Wojciechowscy