Wczytuję dane...

Jak poradzić sobie z klejem do przedłużania rzęs latem?

W najnowszym filmie z serii Pytanie do Instruktora, Paulina Gieniec opowiada o pracy z klejem w okresie letnim. Jaki klej dobrać i jak zadbać o warunki w swoim salonie? Zapraszamy do przeczytania. 

 

Jak poradzić sobie z klejem latem? Nie jest to łatwe, ale najlepiej zaopatrzyć się w kilka klejów i dobierać je do warunków panujących w salonie. Dla naszej Instruktorki, Pauliny Gieniec, klej, który sprawdza się w każdych warunkach, zapewnia trwałą i piękną aplikację to klej Noble. W okresie letnim, gdy praca z klejem staje się cięższa warto podczas pracy zrobić większą kropelkę, dzięki temu klej tak szybko nie wysycha, a my nie musimy tak często wymieniać kropli.

 

Pierwsza i jednocześnie jedna z najważniejszych części pracy z klejem latem to przechowywanie. Warto przechowywać kleje do przedłużania rzęs w woreczkach termoizolacyjnych lub profesjonalnym pojemniku na kleje, dzięki temu zachowają świeżość na dłużej i nie będą narażone na zmiany temperatury.

 

Jak badać warunki panujące w salonie? To bardzo proste! Wystarczy używać stacji pogody, która na bieżąco określa temperaturę oraz wilgotność panującą w pomieszczeniu. Wilgotność jest niezwykle ważna, ponieważ to ona w największym stopniu wpływa na wiązanie kleju. Warto utrzymywać ją na najbardziej optymalnym poziomie, aby nasza praca zawsze była łatwa i przyjemna. 

 

Instruktorka Noble Lashes, Paulina Gieniec zdradza więcej swoich sekretów dotyczących uzyskania trwałej i pięknej aplikacji latem. Jesteś ciekawa jej pomysłów? Zobacz już teraz cały film: