Wczytuję dane...

Lash Cooler Mini klimatyzator - nawilżacz powietrza

Problem z klejem w upalne dni? Mamy na to wygodne i eleganckie rozwiązanie - Lash Cooler!

 

Klimatyzator jest niewielki ale wygląda na to, że idealnie spisze się w celach biurowych, domowych jak i kosmetycznych. Zasada działania jest prosta. W środku oprócz wiatraka znajduje się niewielka gąbka, którą należy przed użyciem nasączyć nieco wodą. Powietrze przechodzące przez nawilżoną gąbkę powoduje parowanie wody i jednoczesne ochłodzenie powietrza.

 

Urządzenie świetnie sprawdzi się przy zabiegu przedłużania rzęs. Cooler nie tylko chłodzi i likwiduje opary kleju, ale także pomaga w osiągnięciu optymalnego poziomu wilogotności. Stylistki będą zachwycone tym produktem, a klientki jeszcze bardziej zadowolone z efektu zabiegu. Użycie Lash Coolera, poprzez podniesienie poziomu wilgotności oraz ruch powietrza minimalizuje ryzyko tego, że rzęsy po zabiegu się "posypią", co jest częste, gdy klei się je w niekorzystnych warunkach.

Lash Cooler może też zadbać o odpowiednią atmosferę podczas zabiegu lub spotkania z przyjaciółkami. Na gąbkę można wlać parę kropel ulubionych perfum lub ulubionego olejku zapachowego, a w pomieszczeniu uniesię się delikatna woń relaksującego zapachu. Klientka będzie miała wrażenie, że zadbałaś o wszystko i ze spokojem oraz zaufaniem odda się w Twoje ręce.
 

 

Lash Cooler spełnia swoją rolę, ponieważ zgodnie z zasadami fizyki do zmiany stanu skupienia wody potrzebna jest energia, więc jeśli woda paruje z gąbki to tym samym pobiera energię z otoczenia, a jedyną energią jaką znajduje się w otoczeniu jest ciepło. Wniosek? Parująca woda ochładza powietrze.
 

W zestawie znajduje się kabelek mini USB, żeby naładować ten gadżet, gąbka i smycz. 

Lash Cooler dostępny jest w dwóch kolorach, wakacyjnego błękitnu oraz subtelnego różu.

Jest elegancki, kobiecy i funkcjonalny, ale też bardzo poręczny. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że zmieści się w każdej kobiecej torebce.
 

Kosztuje zaledwie tyle co jedna paletka rzęs, a jego działanie jest bezcenne. Polecamy! (KLIKNIJ)