Wczytuję dane...

Noble Lashes otrzymuje certyfikaty ISO

Od samego początku naszej działalności pracujemy nad najwyższą jakością oferowanych przez nas usług. Codziennie staramy się spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów. Przykładamy szczególną uwagę do świadomego biznesu, w którym środowisko naturalne odgrywa szczególną rolę. Chcemy zadbać o naszą wspólną przyszłość, wprowadzając usprawnienia mające na celu między innymi zminimalizowanie użycia plastiku w produkcji oraz transporcie naszych przesyłek. Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001 zaświadczający o zarządzaniu jakością oraz certyfikat ISO 14001, który stanowi potwierdzenie wprowadzania przez nas rozwiązań służących ochronie środowiska.


 

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że po wnikliwym audycie naszych dotychczasowych działań otrzymaliśmy Certyfikat ISO 9001, który poświadcza, że nasza marka spełnia międzynarodowe standardy zarządzania jakością i dąży do ciągłego doskonalenia swoich usług. Norma ISO 9001 została wdrożona zarówno w sektorze produkcyjnym jak i usługowym w celu dopasowania się do wymagań rynku oraz osiągnięcia przez naszą markę zrównoważonego rozwoju. Standard ISO 9001 stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia i certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością.  

Dodatkowo docenione zostały nasze działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Udało nam się otrzymać Certyfikat ISO 14001, który stanowi potwierdzenie konsekwentnego wdrażania elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu organizacji na środowisko. Celem systemu środowiskowego opartego na normie ISO 14001 jest ciągłe doskonalenie i poprawa efektów działalności środowiskowej oraz przygotowanie do reagowania w przypadku zagrożenia ekologicznego.  

Mamy nadzieję, że nasze działania zainspirują także Ciebie i wraz z nami będziesz rozwijać swoją markę. Staraj się pracować nad jakością swoich usług i wprowadzaj ekologiczne rozwiązania. Tylko razem możemy zadbać o lepszą przyszłość zarówno dbając o świadomy biznes jak i wspierając środowisko naturalne.