Wczytuję dane...

Opinia o najnowszej linii rzęs - L Lashes

L Lashes to najnowsza linia rzęs naszej marki. Wyjątkowe skręty L, LC oraz LD są dostępne w długościach MIX. Rzęsy zostały umieszczone w całkowicie biodegradowalnym, kartonowym opakowaniu. Pudełeczko zostało pięknie ozdobione złotymi elementami. Zapraszamy do zapoznania się z opinią naszej instruktorki, Doroty Leśniewskiej, która zdradza jak wygląda praca na najnowszych rzęsach Noble Lashes.  

 

Pierwsze spotkanie z nową linią rzęs to zawsze duże oczekiwania. Każda stylistka marzy przecież, by po wypróbowaniu wielu różnych marek, linii, skrętów, trafić w końcu na rzęsy, dzięki którym wachlarze będą robiły się same. Dzięki temu nasza praca staje się nie tylko przyjemniejsza, ale także szybsza, a to bardzo ważny atut.
Jak wyglądało moje pierwsze spotkanie z nową linią rzęs Noble Lashes L, LC i LD? Było długo wyczekiwane, a mimo to było dużym zaskoczeniem. Przepiękne, eleganckie opakowanie – nigdy nie zwracałam na to większej uwagi, bo paletka to przecież tylko pudełeczko; a jednak… WOW. Nowoczesny i elegancki design, wraz z połączeniem materiału nadającego się do recyklingu opakowania to rzadkie połączenie. Tego wcześniej nie było – okazuje się, że ekologiczne pudełko wcale nie musi być nudne, a sama przyznam szczerze, że kiedy dotarły do mnie pierwsze opakowania dosłownie zacierałam ręce z podekscytowania – doczekałam się bowiem nie tylko rozwoju myśli ECO w naszej branży, ale w pięknej wersji i długo wyczekiwanych skrętach L, LC i LD.  

 

  

 

W pudełeczkach znajduje się po 12 pasków rzęs w mixach długości 7mm-13mm. Kolor głębokiej czerni, bez żadnych prześwitów – końcówki rzęs mają grubości podobne do swoich nasad, lekko się zwężają. Pasek kleju posiada zarówno dobrą grubość, jak i lepkość, co jest dodatkowym atutem niezależnie od tego, czy pracujesz metodą bujaną, przekładaną, drapaną, czy kępki tworzysz w palcach. Skręty L, LC i LD to strzał w dziesiątkę. Rzęsy już samym profilem ułatwiają robienie wachlarzy, a dzięki prostej podstawie skrętu są także bardzo łatwe w przeniesieniu ich i aplikacji na rzęsę naturalną. Ponadto odważę się stwierdzić, że skręty są bardzo uniwersalne i można je zastosować w wielu stylizacjach, zwłaszcza dzięki temu, że nie mają mocnych załamań, a łagodne przejścia w skręty C lub D, i ładnie wpasowują się w stylizację w połączeniu ze standardowymi rzęsami o profilach B, C i D. Jeśli jeszcze nie znalazłaś swoich ulubionych rzęs do pracy, serdecznie polecam Ci tę serię.

  

Zobacz produkt

 

Autorka: Dorota Leśniewska, Instruktorka Noble Lashes