Wczytuję dane...

Pielęgnacja ust z maseczką

Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna dla każdej kobiety. Dzięki niej wyglądamy promiennie, a nasza skóra jest nawilżona i pełna blasku. Może się wydawać, że pielęgnacja ust polega na tym samym co pielęgnacja twarzy, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Pielęgnacja ust oraz okolic oczu jest wyjątkowa i wymaga szczególnej troski.

 

Idealnym produktem, który sprawdzi się zarówno w codziennej pielęgnacji jak i odżywieniu ust podczas zabiegu przedłużania rzęs jest maseczka kolagenowa. Nie tylko poprawia jędrność, ale też wygładza i wypełnia komórki, zwiększając optycznie wielkość warg. Nałóż maseczkę na usta klientki i pozwól jej się dodatkowo zrelaksować podczas zabiegu. 

 

 

 

Jak zadbać o usta w domu?(krok po kroku) 


Po pierwsze - PEELING

Bardzo ważnym elementem pielęgnacji ust jest peeling, który pozytywnie wpływa na kondycję naszych ust. Dzięki niemu usuwamy złuszczony naskórek, poprawiamy koloryt i pobudzamy mikrokrążenie. Peeling bardzo łatwo można przygotować w domu, używając ulubionego olejku z dodatkiem cukru lub kawy. 

 

Po drugie - ODŻYWIENIE

Kolejnym krokiem po peelingu jest odżywienie ust, najlepiej do tego nada się maseczka kolagenowa. Działa nawilżająco i regenerująco na delikatną skórę ust i ich okolic. Maseczkę pozostaw na ustach 10-15 minut, po tym czasie delikatnie ją usuń i nałóż na usta tłusty krem ochronny. 

 

Po trzecie - OCHRONA

Usta muszą być codziennie dokładnie nawilżane, aby zachowały swoje piękno. Niezależnie od pory roku na co dzień stosuj pomadkę ochronną. Aby zachować zdrowe usta pamiętaj o regularnym piciu wody, która również wpływa na ogólny stan naszej skóry.