Wczytuję dane...

Eko paczki w Noble Lashes

Nasze paczki są bardziej ECO! 

Wprowadzamy kolejne rozwiązania w celu świadomego biznesu i ekologicznego podejścia do produkcji. Zadaliśmy sobie pytanie co zrobić by nasze paczki były bardziej ECO. Do tej pory używaliśmy jedynie folii bąbelkowej, która zabezpieczała produkty przed uszkodzeniem w transporcie. Chcemy jednak przetestować różne rozwiązania.  

 

Kartony przerabiane na eko wyściółkę

 

 

Wpadliśmy na pomysł, by wykorzystać otrzymywane przez nas kartony. Zainwestowaliśmy w sprzęt, który przerabia kartonowe opakowania na ekologiczny wypełniacz z tektury. Obecnie testujemy rozwiązanie, w którym paczka będzie zabezpieczana całkowicie naturalną i biodegradowalną wyściółką. Kartonowe wypełnienie paczek jest bezpieczne dla produktów i chroni przed wszelkimi uszkodzeniami w transporcie. Dzięki wprowadzeniu ekologicznego rozwiązania, kartonowe opakowania zostaną ponownie wykorzystane.

 

 Maszyna przerabiająca kartony

 

Pierwszy pomysł na recykling produktów został zrealizowany podczas akcji Eco and Noble. Zebrane plastikowe paletki rzęs zyskały drugie życie w formie armatury sanitarnej. Dzięki akcji, w której wzięły udział setki stylistek, udało nam się zgromadzić aż 13 076 plastikowych opakowań. Przeczytaj podsumowanie akcji Eco and Noble.

 Ekologiczny wypełniacz do paczek 

 

Dzięki Tobie zmieniamy się na lepsze!