Wczytuję dane...

Noble Lashes Deutschland na targach Beauty Forum

 

W miniony weekend odbyła się 34 edycja targów kosmetycznych Beauty Forum München. Niemieckie targi to najstarsza międzynarodowa wystawa kosmetyczna dedykowana branży beauty. Wydarzenie odbywa się raz w roku w Monachium i jednocześnie są to największe jesienne targi kosmetyczne w Europie. Co roku pojawiają się na nich setki wystawców z całego świata kosmetycznego. 

 

 

 

Targi w Monachium 

 

To wyjątkowa okazja do poznania wielu ciekawych osób z branży. Jak zwykle teren targów został podzielony na strefy wystawowe: odżywianie, aparatura i kosmetyki kolorowe, modelowanie i zdobienie paznokci, pedicure i podologia. Podczas eventu odbywają się mistrzostwa i konkursy, między innymi można sprawdzić swoje siły w profesjonalnym makijażu, przedłużaniu rzęs oraz stylizacji paznokci.

Zobacz relację z targów w Monachium

 

 

 Targi Beauty Forum Monachium

 

Podczas wydarzenia odwiedziliśmy stoisko naszego oficjalnego dystrybutora na terenie Niemiec - Noble Lashes Deutschland. To druga edycja, w której bierze udział nasz oficjalny partner. Na stoisku Noble Lashes Deutschland każda z klientek mogła kupić produkty marki Noble Lashes oraz porozmawiać z ekspertkami.

 

 Zespół Noble Lashes  

 

Nasza Instruktorka, Ewa Drab udzielała wielu cennych porad na temat zabiegów oraz poszczególnych produktów. Na klientki czekało wiele promocji oraz wyjątkowy rabat obejmujący wszystkie produkty. 

  

 Noble Lashes Instructor Ewa Drab