Wczytuję dane...

Spotkanie Noble Lashes w Centrum Innowacji 3M

Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki 
Benjamin Franklin

 

Firma 3M zaprosiła nas na wyjątkowe spotkanie dedykowane naszej marce. Dzięki zaproszeniu mieliśmy okazję uczestniczyć w edukacyjnym wydarzeniu, które odbyło się w Centrum Innowacji marki 3M. Podczas spotkania poznaliśmy historię rozwoju marki 3M oraz branże w jakich wykorzystywane są jej produkty. Wydarzeniu towarzyszyło wiele interesujących ciekawostek i eksperymentów z wykorzystaniem produktów firmy.  

 

 

Wydarzenia w marce 3M

 

Po oficjalnej prezentacji nadszedł czas na drugą część szkoleniową. Podczas niej wysłuchaliśmy dwóch ciekawych prezentacji. Pierwsza dotyczyła stosowania taśm do podklejania delikatnej skóry wokół oczu, wygłosiła ją Pani Joanna Rudek, która przez wiele lat pracowała jako pielęgniarka. Teraz spełnia się w roli doradcy w dziale medycznym firmy 3M. Drugą prezentację wygłosiła dla nas Pani Joanna Polnar, która jest doktorantką na wydziale Chemii Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Opowiedziała nam o zagrożeniach związanych z ekspozycją na kleje stosowane do przedłużania rzęs.  

Czy wiedziałaś, że nasz organizm posiada pamięć immunologiczną? Tą nazwą określa się właściwość układu immunologicznego organizmu polegającą na szybszym i swoistym reagowaniu przy ponownym kontakcie z alergenem. Dlatego, jeśli wystąpi u Ciebie alergia, zdejmij jak najszybciej rzęsy. Dzięki temu Twój organizm nie wypracuje reakcji alergicznej przy kontakcie z innym rodzajem np. kleju do rzęs.

 

 Prezentacja na temat klejów Pani Joanny Polnar

 

Uwielbiamy spotkania, na których tyle się dzieje, dają możliwość do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Chwile, w których możemy na chwilę się zatrzymać i spędzić produktywny czas razem dają nam dużo satysfakcji. Już wkrótce spotkamy się ponownie z okazji naszego jubileuszu, ale o tym już niedługo!  

 

Zespół Noble Lashes