LASH BATTLE 2017

 

LASH BATTLE 2017

 

Niedawno odbyły się międzynarodowe mistrzostwa stylizacji rzęs Lash Battle 2017 organizowane przez London Lash Pro. Miałam okazję wziąć w nich udział w roli jurorki.

 

 Była to dla mnie kolejna możliwość do obserwacji jak pracują stylistki z różnych krajów, na co zwracają uwagę podczas stylizacji rzęs. Rola jurora jest niezwykle ważna i odpowiedzialna. Uczestniczki zawsze z niecierpliwością czekają na wyniki aby poznać nasze zdanie na temat jakości wykonanych przez siebie aplikacji. Zawsze staram się każdej pracy przyglądać bardzo dokładnie aby nie umknął mi żaden szczegół. Czasami połowa punktu zaważa na wygranej.

 

Tym razem oceniałam kilka kryteriów i wybranie najlepszej pracy sprawiło mi wiele trudności. Poziom uczestniczek był w miarę wyrównany i wyłonienie ze wszystkich prac najlepszej było niezwykle trudne. Po raz kolejny spotkałam się również na mistrzostwach z kategorią Nude Look gdzie bardzo często w roli modeli występują mężczyźni. Bardzo podobał mi się poziom organizacji mistrzostw. Zespół London Lash Pro spisał się na złoty medal!

 

Autorka

 

Nadia Poliszczuk

 

Instruktor Noble Lashes