Wczytuję dane...
instruktorka Anna Chrostowska

Anna Chrostowska

Kursy przedłużania rzęs w Białystok

Sense of Beauty Studio, Sybiraków 11/1U, Białystok, tel: 505 223 609

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplomowana kosmetyczka oraz instruktor stylizacji rzęs. Na co dzień łączy pracę w poradni okulistycznej ze swoją pasją jaką jest stylizacja rzęs.

Stale stawia przed sobą nowe cele, które realizuje dzięki swojej niezłomnej determinacji. W praktyce wykorzystuje całą swą wiedzę na temat stylizacji rzęs uzupełniając ją o aspekty medyczne pracy przy oku. Stara się dążyć do perfekcji w każdym calu.

Na szkoleniach nie szczędzi wiedzy. Swoje kursantki uczy dokładności, wytrwałości oraz holistycznego podejścia do klienta. Szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo i higienę podczas zabiegu. Z każdej z nich wydobywa to co w nich unikalne. Ceni sobie indywidualne podejście do kursanta. Chętnie uczestniczy w różnego rodzaju konkursach, rozwijając swoją kreatywność i dając ujście swojej artystycznej stronie duszy. Z niesamowitym efektem potrafi łączyć elementy zdobień i kolorystykę teoretycznie niepasujące do siebie, nadając w tym sposób rzęsom nowego wymiaru. Stale zdobywa nowe kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jest cały czas na bieżąco, utrzymując tym samym wysoki poziom swoich szkoleń.

Przeprowadzane kursy w Białymstoku: