Wczytuję dane...
instruktorka Karolina Październy

stylistka Karolina Październy, szkolenia Mikołów

Karolina Październy 
Kursy przedłużania rzęs w Mikołowie
Studio Stylizacji oraz Szkoleń „Silia”, Młyńska 13a, Mikołów, tel: 513 286 222

Właścicielka Studia Stylizacji Rzęs oraz Szkoleń ”Silia Lashes” w Mikołowie, a także salonu „Imperium Rzęs i Paznokci” w Gliwicach. Z wykształcenia mgr inż. Zarządzania Kryzysowego w Ochronie Środowiska. Na co dzień łączy wychowanie dwójki dzieci z pracą zawodową jako stylistka rzęs i instruktor. Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs zaczęła trzy lata temu. Pomimo ukończenia wielu kursów z zakresu stylizacji rzęs planuje nadal rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności. Przedłużanie rzęs jest jej pasją, a największą przyjemność czerpie z możliwości dzielenia się swoją wiedzą z kursantami.

Szkolenia prowadzone są w dwu-trzyosobowych grupach, w miłej i profesjonalnej atmosferze. Jest instruktorką wymagającą ale cierpliwą, od kursantów oczekuje zaangażowania oraz ciężkiej pracy, starając się jednocześnie zaszczepić w nich miłość do przedłużanie rzęs. 

Kursantki i kursanci posiadający swoją działalność lub będący zatrudnieni w salonach kosmetycznych, mogą skorzystać z dofinansowania do szkoleń w wysokości do 80%.

Prowadzone kursy w Mikołowie:

Osiągnięcia:

  • IV miejsce w konkurencji 5-6D – Lash Me in Warsaw 2017
  • V miejsce w konkurencji 2-3D - Lash Me in Warsaw 2017
  • III miejsce w konkurencji Mega Volume – Lash Championship Poznań 2018