Wczytuję dane...
Klej Ultra + przeznaczony jest dla osób, które szybko i pewnie wykonują zabieg przedłużania rzęs.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Idealny dla osób początkujących, pozwala na przyłożenie rzęsy sztucznej do naturalnej w spokojniejszym i wolniejszym tempie oraz na ewentualne poprawki dotyczące kierunkowania rzęsy sztucznej.

Zyskuje na szybkości w wyższej temperaturze i wilgotności. Bardzo mocno wiążący, pozwala na dlugo cieszyć się pięknymi rzęsami.

Klej nie jest polecany do oczu wrażliwych (nie należy otwierać oka podczas zabiegu).

Kolor: czarny

Pojemność: 3g

Czas schnięcia: 2 -3 sek.

Wiązanie kleju: do 10 tygodni - bardzo wytrzmały

Konsystencja: płynna

Warunki pracy z klejem: temp. powietrza około 19-23°C, wilgotność powietrza min. 30-70%.

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia,

jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza. Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.

Warunki przechowywania kleju: (Kliknij 

Kleje do rzęs – ogólne środki ostrożności: (Kliknij)

Zalecenia: Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Klej przech owywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

*Jesteśmy w trakcie zmiany szaty graficznej naszych produktów. Skład produktów pozostaje bez zmian.

Napisz opinię
2018-06-19 17:02:31 - Katarzyna

rewelacja. uwielbiam ten klej

2018-06-19 20:44:00 - Agnieszka

Czas wiązania kleju jest wystarczający, aby dokonać ewentualnej poprawki. Nie wymaga używania pompki, co znacznie skraca czas zabiegu. Kultowy klej jest idealny dla średnio zaawansowanych stylistek.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...