Wczytuję dane...
Klej Ultra + przeznaczony jest dla osób, które szybko i pewnie wykonują zabieg przedłużania rzęs.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Klej do rzęs Ultra +

Profesjonalny klej do rzęs nie może być wyborem przypadkowym. Aby spełniał swoje założenia, a przy tym nie podrażniał delikatnej okolicy oczu i nie uczulał, musi być zakupem dokładnie przemyślanym. Szczególnie jeśli jesteś na samym początku swojej kariery zawodowej i chcesz rozpocząć pracę na bezpiecznym, sprawdzonym produkcie. W tym przypadku doskonale sprawdza się klej do rzęs Ultra + w kolorze czarnym, o lekkiej i dłużej schnącej konsystencji. To produkt idealny do wykonywania pierwszych, profesjonalnych zabiegów!

Klej do rzęs Ultra + idealny dla początkujących stylistek

Klej do rzęs Ultra + z oferty sklepu internetowego Noble Lashes polecany jest przede wszystkim początkującym stylistkom, które dopiero nabierają wprawy w wykonywaniu tego typu zabiegów. Dzięki jego płynnej, dłużej schnącej konsystencji zabieg może być wykonywany w spokojnym i dużo wolniejszym tempie. Z tym klejem możesz sobie pozwolić również na ewentualne poprawki dotyczące ukierunkowania sztucznej rzęsy. Dzięki mocnemu i trwałemu wiązaniu poprawnie wykonana aplikacja rzęs możesz utrzymywać się nawet do 10 tygodni. Klej nie jest polecany do oczu wrażliwych.

Jak pracować z klejem do rzęs Ultra + Noble Lashes?

Pracując na tym produkcie, warto zadbać o odpowiednie warunki panujące we wnętrzu Twojego salonu. Optymalna temperatura powietrza podczas pracy z klejem Ultra + powinna wynosić od 19 do 23 stopni Celsjusza. Ważna jest także odpowiednia wilgotność powietrza, oscylująca w granicach od 30 do 70 procent. Warto jednak mieć na uwadze, że precyzyjne wskazanie wszystkich warunków dla konkretnego kleju jest praktycznie niemożliwe – na jego pracę wpływa bowiem wiele innych czynników: wielkość pomieszczenia, skład chemiczny powietrza, tempo pracy stylistki. Wybierając klej idealny dla siebie, musisz o tym pamiętać.

Napisz opinię
2018-06-19 17:02:31 - Katarzyna

rewelacja. uwielbiam ten klej

2018-06-19 20:44:00 - Agnieszka

Czas wiązania kleju jest wystarczający, aby dokonać ewentualnej poprawki. Nie wymaga używania pompki, co znacznie skraca czas zabiegu. Kultowy klej jest idealny dla średnio zaawansowanych stylistek.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...