loadingimg

Wczytuję dane...
  • pl
  • en
  • de
  • cz
0 szt.
( 0.00 PLN )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Lash Movie 2016

UWAGA! Informujemy, że konkurs został przedłużony, do 30 czerwca. Wybór zwycięzcy nastąpi dnia 1 lipca.

Jeszcze nigdy nie było lepszej okazji, aby zacząć reklamować się na Youtube!

Już teraz weź udział w konkursie wideo Lash Movie 2016! Zareklamuj swój salon, skorzystaj z promocji marki Noble Lashes i wygraj zestaw do przedłużania rzęs o wartości 7 000 zł. 

Światło - Kamera - Akcja!

Rozpoczynamy ogólnokrajowe poszukiwania Najlepszego Artysty Rzęs Roku 2016!

Zwycięzca otrzyma nagrody o wartości 7 000 PLN, w tym produkty, puchar z dedykacją oraz artykuł sponsorowany na dwie strony w magazynie Lash News.

O co chodzi w konkursie?

Konkurs adresowany jest do fanów marki Noble Lashes, którzy będą w stanie wyprodukować solidną reklamę wideo swoich usług, ukazującą profesjonalizm świadczonych usług przy jednoczesnym wykorzystaniu zaufania jakie wzbudza marka Noble Lashes wśród potencjalnych klientów. Zwycięży film spełniający warunki regulaminu, ukazujący poprawnie wykonany zabieg przedłużania rzęs oraz najlepiej wyreżyserowany i najciekawiej nakręcony.

Dla kogo skierowany jest konkurs?

Do konkursu mogą przystąpić:

• zarówno salony kosmetyczne chcące zareklamować swój gabinet, jak i stylistki mobilne reklamujące usługę przedłużania rzęs z dojazdem do klienta.

• osoby początkujące jak i doświadczone.

Jak zacząć?

Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem, aby mieć pewność, że nie przegapisz swojej szansy na wygraną! Nasz dział PR będzie również wykorzystywał przesłane nagrania wideo do polecania i promowania ich na naszym profilu firmowym Youtube, Facebook itp.

Wymogi wideo:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać autorski film o długości 1-5-minut spełniający poniższe wymagania:

KLIKNIJ (TU) ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z LISTĄ WYMOGÓW DLA WIDEO


Zgłoszenia

Zgłoszeń można dokonywać jedynie przesyłając wiadomości email na adres sklep@noblelashes.pl.

W temacie email prosimy wpisywać "Konkurs Lash Movie 2016"

W wiadomości prosimy o zamieszczenie swojego imienia i nazwiska oraz linku do publicznie dostępnego filmu na serwisie Youtube (nie masz konta - zobacz jak je szybko założyć KLIKNIJ), w którego tytule znajdą się wyrażenia "przedłużanie rzęs Noble Lashes LashMovie2016" (np. "Mój salon przedłużanie rzęs Noble Lashes LashMovie2016" lub "Przedłużanie rzęs Alicja Kowalska Noble Lashes LashMovie2016" lub w podobnie).

Zgłoszenia przyjmujemy od 1 kwietnia 2016 do 31 maja 2016.

1 czerwca 2016 nastąpi wyłonienie zwycięzcy.

Głosy fanów przyjmujemy od momentu zamieszczenia filmu na naszym kanale Youtube do 30 maja 2016. Poprzez głos rozumie się oddanie LIKE'a (kciuk w górę) przy swoim ulubionym filmie zamieszczonym w serwisie Youtube na kanale Noble Lashes https://www.youtube.com/user/NobleLashes/feed  (nie na kanale osoby, która podesłałą film).

UWAGA! Informujemy, że konkurs został przedłużony, do 30 czerwca. Wybór zwycięzcy nastąpi dnia 1 lipca.

Regulamin:

Filmy, które zakwalifikują się do finału zostaną zamieszczone na oficjalnym kanale Noble Lashes na Youtube, a z fani wybiorą zwycięzcę.

Należy głosować na film, który został dodany na oficjalnym kanale firmy Noble Lashes poprzez przyciśnięcie przycisku "kciuk w górę" oraz dodanie komentarza obojętnej treści pod filmem.

Liczą się jedynie pozytywne głosy (kciuki w górę), nie uwzględniamy liczby głosów negatywnych. (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ INSTRUKCJĘ GŁOSOWANIA)


Biorąc udział w konkursie, uczestnicy wyrażają zgodę, aby ich imię i nazwisko, nazwa firmy lub salonu, zdjęcia i nagrania wideo były wyświetlane na stronie internetowej organizatora, stronach pokrewnych i stronach portali społecznościowych organizatora, w publikacjach i innych materiałach PR i marketingowych, w dowolnym celu, w dowolnym momencie, bez żadnej opłaty lub innej formy rekompensaty. 

Nieodpowiednie treści: Obsceniczne, prowokujące lub w inny sposób wątpliwe treści nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do ustalania czym są niedozwolone treści według naszego własnego uznania.

Możliwe jest przesyłanie wyłącznie swoich filmów, do których uczestnik posiada wszelkie prawa autorskie. Film nie może naruszać praw osób trzecich. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.


Życzymy powodzenia wszystkim osobom, które biorą udział w Konkursie Lash Movie 2016!

Przedstaw swoją najlepszą aplikację! - To jest Twoja szansa, aby być uznanym w skali narodowej jako Najlepsza Artystka Rzęs Roku 2016!