Wczytuję dane...
Neutralizator o przyjemnym leśnym lub delikatnym kwiatowym zapachu. Data ważności: listopad 2020

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Data ważności: listopad 2020

Neutralizator zapachu

Salon stylizacji rzęs to miejsce, w którym klientki pragną się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach czy obowiązkach. Warto więc zadbać nie tylko o przyjemną atmosferę podczas zabiegu, ale przede wszystkim o czyste, pachnące wnętrze. Jak to zrobić, gdy wokół klientki unosi się nieprzyjemny zapach kleju do rzęs? Mamy na to świetne rozwiązanie - neutralizator zapachu Noble Lashes! To innowacyjny produkt o przyjemnym, leśnym lub delikatnym, kwiatowym zapachu do wyboru, który całkowicie niweluje unoszące się w powietrzu zapachy.

Dlaczego warto stosować neutralizator zapachu Noble Lashes?

Neutralizator zapachu Noble Lashes to innowacyjny produkt wykorzystywany podczas zabiegu stylizacji rzęs. Jego perfekcyjnie skomponowany skład zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort zarówno klientce, jak i stylistce. Prezentowany neutralizator nie tylko niweluje nieprzyjemny i ostry zapach formaldehydu, ale przede wszystkim pochłania unoszące się w powietrzu lotne związki organiczne. Stosowanie naszego produktu daje gwarancję zniwelowania nieprzyjemnego zapachu używanych klejów praktycznie do minimum. Oferowany preparat w dużej części zawiera składniki pochodzenia naturalnego, całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Odkryj swój ulubiony zapach z oferty Noble Lashes!

Dostępny w ofercie neutralizator zapachu to innowacyjny produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientkom. W ofercie znajdują się dwa zapachy - leśny - bardzo lekki i przyjemny oraz kwiatowy, zachwycający swoją delikatnością. Wybrany zapach należy zaaplikować na bawełniany płatek i umieścić obok kamienia nefrytu lub kryształowej podstawki, na której znajduje się klej. To doskonały środek absorbujący szkodliwe substancje oraz działający odkażająco.

Napisz opinię
2018-06-18 16:18:22 - Milena

Polecam ten produkt! W szczególności stylistkom, które na co dzień przedłużają rzęski. Wystarczą dwa psiknięcia na płatek kosmetyczny i podczas aplikacji nie ma żadnych oparów unoszących się z kleju:)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...