Wczytuję dane...
Standardowe modele rzęs dostępnych w sklepie internetowym Noble Lashes wyglądają tak samo w dzień, jak w nocy.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Wyjątkowy efekt po wyłączeniu światła

Jednak w naszej ofercie znajdziesz także bardziej unikatowe warianty pozwalające na uzyskanie niepowtarzalnego efektu. Doskonałym przykładem produktu tego typu są rzęsy fluorescencyjne różowe B 0,07. Możliwość świecenia w nocy sprawia, że sprawdzają się one świetnie podczas wszelkiego rodzaju wieczornych imprez, takich jak wyjścia do klubów czy karnawałowe zabawy.

Rzęsy fluorescencyjne różowe B 0,07 – niepowtarzalny wygląd i wysoka jakość wykonania

Rzęsy fluorescencyjne o stopniu podkręcenia B w kolorze różowym dostępne w sklepie internetowym Noble Lashes to wyjątkowa propozycja cechująca się nie tylko niepowtarzalnym wyglądem, lecz także wysoką jakością wykonania. Produkt nie posiada nawet najmniejszych niedociągnięć, dlatego trafia w gusta najbardziej wymagających klientek. Rzęsy są bardzo miękkie i elastyczne, co pozwala na łatwe dopasowanie do kształtu oka danej osoby. Takie rozwiązanie jest również bardzo pożądane podczas korzystania z rzęs przez długi czas, ponieważ zapewnia pełny komfort noszenia.

Zawartość opakowania i sposób aplikacji

Oferowana paletka zawiera rzęsy fluorescencyjne różowe B 0,07 w różnych rozmiarach, od 9 do nawet 14 mm. Takie rozwiązanie pozwala na idealne i łatwe dopasowanie do konkretnych fragmentów oka. Aplikacja zakupionych rzęs również nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy wykorzystać dowolną pęsetę i dowolny klej. Jednak w przypadku rzęs tego typu najlepiej sprawdzają się warianty dedykowane do metody 1:1 dostępne w sklepie internetowym Noble Lashes. Z ich użyciem będziesz w stanie uzyskać pożądany efekt w zaledwie kilka minut.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...