Wczytuję dane...
Najszybciej schnący klej do rzęs Volume

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Klej do rzęs Volume

Klej Volume od Noble Lashes to niekwestionowany numer jeden w dziedzinie objętościowego przedłużania rzęs. To jeden z najnowszych tego typu produktów dostępnych w ofercie naszej drogerii internetowej. Ze względu na bardzo szybki czas schnięcia polecany jest w szczególności profesjonalnym stylistkom, które pewnie i sprawnie dokonują aplikacji, bez konieczności poprawek. Klej do rzęs Volume Noble Lashes jest wydajny - 3 mililitrowa buteleczka z pewnością wystarczy Ci na długo.

Klej do rzęs Volume - idealny do metod objętościowych

Klej do rzęs Volume to najszybciej schnący klej dostępny w ofercie sklepu Noble Lashes. Charakteryzuje się wysoką trwałością oraz bardzo mocnym wiązaniem, dzięki któremu Twoje klientki będą mogły cieszyć się długimi i pięknymi rzęsami nawet do 10 tygodni. Kolejną zaletą oferowanego produktu jest płynna konsystencja o bardzo dużej elastyczności, utrzymująca jednocześnie kilka rzęs. Z tego też względu klej Volume jest tak chętnie wykorzystywany do aplikacji rzęs metodą objętościową. Po zabiegu rzęsy mają pogłębiony, czarny kolor i pięknie połyskują, a to wszystko bez tworzenia się grudek. Niestety produkt cechuje duża oparowość, przez co nie jest polecany dla osób o wrażliwych oczach, u których mogłaby wystąpić reakcja alergiczna.

Zadbaj o odpowiednie warunki pracy z klejem!

Klej do rzęs Volume Noble Lashes okazuje się najszybszym i najbardziej trwałym do metody objętościowej. Dzięki udoskonalonej formule poradzi sobie w każdych warunkach. Osoby chcące uzyskać półsekundowe wiązanie powinny zadbać, aby temperatura w pomieszczeniu, w którym wykonywany jest zabieg, wynosiła minimum 19 stopni Celsjusza. Klej świetnie działa już przy wilgotności 35%, nie powinna ona jednak przekraczać 60%.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...