Wczytuję dane...
Najszybciej schnący klej do rzęs Fast

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Klej Fast - idealny do metod objętościowych. Wysycha w mniej niż w 1 sekundę. Najszybszy, dotykowy klej dostępny na rynku.

Praca z nim wymaga dużego doświadczenia i szybkiego tempa pracy. Klej ten ma mocniejsze wiązanie,

dzięki czemu Twoje klientki będą mogły cieszyć się rzęsami nawet przez 10 tygodni. Nie polecany do oczu wrażliwych. Klej nie tworzy grudek.

Pozostawia piękny połysk, pogłębia czerń rzęs 

Kolor: czarny

Pojemność: 3g

Czas schnięcia: ok. 0,5 sek.

Wiązanie kleju: do 10 tygodni - bardzo wytrzymały

Konsystencja: płynna  

Warunki pracy z klejem: temp. powietrza 19-23 °C, wilgotność powietrza 30%-60%.

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia,

jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza. Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.


Warunki przechowywania kleju: (Kliknij 

Kleje do rzęs – ogólne środki ostrożności: (Kliknij)

 
Zalecenia: Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Klej przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

*Jesteśmy w trakcie zmiany szaty graficznej naszych produktów. Skład produktów pozostaje bez zmian.


	
Napisz opinię
2018-06-19 10:50:57 - Kamila

Jak dla mnie super klej, bardzo szybko wiążący, sprawdza się w każdyh warunkach. Pracuje na nim od początku przygody z rzęsami

2018-06-20 08:21:08 - Olga

Najlepszy klej na jakim pracowałam.Rzęsy robię 10 lat.Ekspresowo wiąże, nie skleja rzęs,nie robi grudek,rzęsy świetnie się trzymają do kolejnego dopełnienia.Jestem alergikiem,nie drażni mnie.Faworyt!!

2018-06-20 22:18:30 - Karolina

Klej Fast jest rewelacyjny, najlepszy, jaki dotąd miałam. Bardzo szybko schnie, co niesamowicie ułatwia pracę, odpowiedni do każdej metody aplikacji rzęs. Równomiernie się rozprowadza i nie podrażnia.

2018-06-21 22:19:35 - Natalia

Olej Make-Up weź ten klej... może trochę zaszalej przyklej rzęsę najtrwalej... :)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...