Wczytuję dane...
Klej GREEN przeznaczony jest dla osób, które wykonują zabieg przedłużania rzęs pewnie i precyzyjnie. DATA WAŻNOŚCI: 29.02.2020

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Klej do rzęs GREEN

Bez względu na to, czy jesteś początkującą, czy zaawansowaną stylistką rzęs, musisz przyznać, że wybór kleju do ich aplikacji to jedna z kluczowych decyzji. To od niego zależy trwałość aplikacji, bezpieczeństwo klientki oraz komfort Twojej pracy. W sklepie Noble Lashes znajdziesz ich pełną gamę. Jednym z nich jest klej do rzęs GREEN. To sprawdzony produkt posiadający szerokie grono swoich zwolenników. Sprawdź, czy Tobie również przypadnie do gustu!

Klej do rzęs GREEN - idealny dla profesjonalnych stylistek

Klej do rzęs GREEN przeznaczony jest dla osób wykonujących zabieg przedłużania rzęs w pełni profesjonalnie. Wszystko to za sprawą szybko schnącej konsystencji, która początkującym stylistkom może przysporzyć nie lada wyzwań. Bardzo mocno i szybko wiąże się z naturalną rzęsą, co pozwala na długo cieszyć się pięknymi, długimi wachlarzami. Dzięki udoskonalonej formule ma dużo mniej drażniących oparów niż inne, szybkoschnące kleje. Produkt GREEN od Noble Lashes to doskonały wybór, który oferuje perfekcyjny kompromis pomiędzy krótkim czasem schnięcia, a długim okresem wiązania.

Właściwości kleju do rzęs GREEN Noble Lashes oraz zalecenia

GREEN Noble Lashes to klej do rzęs o udoskonalonej formule, która przypadnie do gustu wszystkim, profesjonalnym stylistkom rzęs. Jego dość rzadka, czarna konsystencja zapewnia doskonałe wiązanie od 8 do 10 tygodni. Nie można pominąć bardzo szybkiego czasu schnięcia kleju, który wynosi 1-2 sekundy, dlatego istotne jest tempo, w jakim wykonujesz zabieg. Praca z klejem GREEN Noble Lashes powinna odbywać się w temperaturze od 19 do 24 stopni Celsjusza, natomiast wilgotność powietrza w pomieszczeniu powinna wynosić od 50 do 70 procent.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...