Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne porcjowane 0,30 g B 0,10

Jeśli chcesz zaskoczyć swoje klientki naturalnie podkreślonymi rzęsami, wybierz dostępne w tej ofercie rzęsy jedwabne porcjowane o grubości 0,10 mm i profilu B. To doskonały produkt, który pozwoli uzyskać zachwycający wachlarz rzęs, zachowując jednocześnie delikatny i naturalny wygląd. Twoje klientki będą zachwycone efektem i chętnie powrócą ponownie skorzystać z Twoich usług. Zamów je już dziś w naszym sklepie internetowym Noble Lashes!

Stwórz zachwycające spojrzenie z rzęsami jedwabnymi Noble Lashes

Dostępne w ofercie sztuczne rzęsy to produkt wykonany z materiału syntetycznego. Ich niezwykła lekkość i delikatność sprawia, że jest to produkt luksusowy, który z powodzeniem możesz polecić nawet najbardziej wymagającym klientkom. Na szczególną uwagę zasługuje również odpowiednia miękkość i elastyczność włosków, która sprawia, że są wygodne w codziennym użytkowaniu. Rzęsy jedwabne porcjowane nie tylko świetnie się prezentują, ale przede wszystkim nie obciążają naturalnych rzęs. Po ich zdjęciu nie tworzą się żadne ubytki.

Rzęsy jedwabne porcjowane Noble Lashes w ekonomicznych porcjach

Decydując się na zakup naszych jedwabnych rzęs porcjowanych, masz gwarancję i świadomość tego, że wybierasz produkt najwyższej jakości, od znanego i sprawdzonego dystrybutora. W prezentowanej ofercie znajdują się rzęsy jedwabne w bardzo ekonomicznych, 0,30 gramowych porcjach. Każdy włos ma grubość 0,10 mm i jest idealnie wyprofilowany. W ofercie mamy 12 rodzajów długości włosa - od 6 do 17 mm. Dzięki bardzo korzystnej cenie możesz mieć je wszystkie w swoim salonie i z powodzeniem spełniać oczekiwania swoich klientek.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...