Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, duże porcje 0,30 g C 0,10

Jedwabne rzęsy porcjowane wykonane z włókna syntetycznego stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających stylistkach rzęs. Niezwykle lekkie, naturalne i pięknie podkręcone rzęsy o grubości 0,10 mm gwarantują naturalny efekt, na którym zależy wielu kobietom decydującym się na zabieg przedłużania. Starannie wykonane włoski idealnie komponują się z naturalnymi, dzięki czemu Panie wychodzą z gabinetu zawsze zadowolone. Zadbaj o jakość produktów, na których pracujesz!

Czarne rzęsy porcjowane - miękkość i jakość, która zostanie doceniona przez Twoje klientki

Idealny profil to nie jedyna zaleta produktu. Rzęsy jedwabne są lekko błyszczące i bardzo miękkie, dzięki czemu idealnie nadają się do zabiegów u najbardziej wymagających klientek. Luksusowa lekkość to komfort codziennego noszenia rzęs. Panie, które zdecydowały się na zabieg z użyciem jedwabnych rzęs porcjowanych o krzywiźnie C i grubości 0,10 mm bardzo chwalą sobie ich wyjątkowość, wykwintność i trwałość.

Rzęsy jedwabne idealne do najnowszych metod

Decydując się na zakup rzęs jedwabnych od Noble Lashes, zyskujesz nie tylko wszechstronny produkt do codziennej pracy, ale także wygodę. Rzęsy łatwo chwyta się w pęsetę, dzięki czemu zawsze są przyklejone precyzyjnie i równomiernie. Bardzo dużą zaletą zestawu jest objętość porcji. 0,30 g to idealna waga, aby zapewnić płynność pracy oraz zaoferować swoim klientom różnorodność pod względem długości rzęs. W ramach proponowanego modelu dostępne są długości od 6 do 17 mm. Nasz sklep nieodmiennie od wielu lat wiedzie prym w branży beauty. Nasze produkty polecane są przez najlepsze stylistki rzęs. Ty także wypróbuj je w swoim salonie, zapraszamy!

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...