Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, duże porcje 0,30 g C 0,15

Doskonałej jakości rzęsy jedwabne z oferty Noble Lashes pozwalają na stworzenie spektakularnego wachlarzu rzęs podczas przedłużania metodą 1:1. Prezentowany model charakteryzuje się uwielbianym przez klientki podkręceniem, delikatnością i lekkością, która w doskonały sposób uwydatnia kobiecą urodę. Łudząco przypominające naturalne włoski o profilu C idealnie nadają się zarówno na co dzień, jak i do przedłużania rzęs na specjalne okazje.

Elastyczne rzęsy polecane przez najlepsze stylistki rzęs

Prezentowane na naszej stronie rzęsy syntetyczne są bardzo elastyczne, dzięki czemu nie odkształcają się i nie łamią. Stylistki cenią sobie również łatwość pracy z tym produktem. Włoski dobrze chwyta się w pęsetę, są stabilne podczas rozmieszczania i nie sklejają się między sobą. Grubość 0,15 mm jest wykorzystywana podczas wielu zabiegów, gwarantując hipnotyzujące spojrzenie i całkowite zadowolenie klientki. Panie oczekujące naturalnego efektu z pewnością docenią szeroki wybór długości rzęs od 6 do 17 mm. Dzięki temu podczas pracy każda stylistka precyzyjnie dostosuje długość do posiadanych przez klientkę włosków.

Dlaczego rzęsy jedwabne warto zamawiać w Noble Lashes?

Sklep Noble Lashes to prawdziwa skarbnica profesjonalnych, wysokiej jakości produktów, które cenione są przez stylistki w całym kraju, a także za granicą. Oprócz rzęs jedwabnych w naszym asortymencie znajdziesz kleje do rzęs, removery, cleanery, primery, czy inne akcesoria niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegu przedłużania rzęs. Co więcej, klasyczne rzęsy syntetyczne dostępne są w porcji 0,30 g w bardzo atrakcyjnej cenie, co daje możliwość zaopatrzenia się w każdy kształt, długość i grubość, aby sprostać wszelkim wymaganiom klientek.


Napisz opinię
2018-06-23 15:55:07 - Karolina

Najlepsze rzęsy na jakich miałam okazję pracować. Ultra lekkie, delikatnie o pięknym czarnym odcieniu. Bardzo naturalne,co chwalę sobie za równo ja jak i moje klientki. Tworzą zachwycające spojrzenie!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...