Wczytuję dane...

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, duże porcje 0,30 g C 0,20

Profesjonalna stylistka różni się od osoby niedoświadczonej tym, że bardzo dużą wagę przykłada do produktów, na których pracuje. Decydując się na rzęsy jedwabne od Noble Lashes, masz pewność, że oferujesz swoim klientkom produkt profesjonalny, bezpieczny i pełnowartościowy. Głęboka czerń, profil C oraz grubość 0,20 mm to niewątpliwe zalety tego modelu. Dzięki nim stylistka może stworzyć spektakularny wachlarz rzęs, dzięki któremu każda kobieta będzie czuć się pięknie i zmysłowo.

Rzęsy jedwabne, syntetyczne, czyli wzmocnienie efektu WOW

Bez względu na to, czy poszukujesz rzęs jedwabnych do pracy w salonie, czy na własny użytek, proponowane przez nas modele z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania. Duże porcje 0,30 g w bardzo atrakcyjnej cenie, dają możliwość zaopatrzenia się nawet we wszystkie 12 długości od 6 do 17 mm. Tym samym zyskasz komfort pracy i możliwość stworzenia iście hollywoodzkiego spojrzenia. Starannie wykonane rzęsy nie sprawiają problemu zarówno podczas samego zabiegu, jak i codziennego noszenia przez klientkę.

Noble Lashes - produkty i marka pogłębiająca Twoje kompetencje

Nie ulega wątpliwości, że Noble Lashes to doskonała decyzja pod każdym względem. Profesjonalny asortyment to tylko jedna z wielu zalet płynących ze współpracy z marką. Jest to idealne miejsce zarówno dla stylistek, które mają już ogromne umiejętności, jak i tych, które rozpoczynają swoją przygodę z przedłużaniem rzęs. Marka przygotowała szereg specjalistycznych szkoleń, które sprawiają, że każda z uczestniczek kursu zdecydowanie będzie wyróżniać się na tle konkurencji ogromną wiedzą, znajomością najnowszych trendów oraz perfekcją w działaniu.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...