Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, duże porcje 0,30 g D 0,10

Każda kobieta, która marzy o pięknym, hollywoodzkim spojrzeniu, a nie została zbyt hojnie obdarzona przez naturę, swoje kroki kieruje do stylistki rzęs. Jeśli Twoją pasją jest podkreślanie kobiecego piękna, dodawanie pewności siebie i seksapilu, to z pewnością zainteresują Cię rzęsy jedwabne od Noble Lashes. Doskonałej jakości wyroby syntetyczne charakteryzują się mocnym podkręceniem oraz grubością pozwalającą na uzyskanie naturalnego efektu i braku dyskomfortu podczas codziennego ich noszenia.

Jedwabne rzęsy dla wymagających klientek i stylistek

Jedwabne rzęsy Noble Lashes to produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientkach i stylistkach. Dla Pań oferujących usługę przedłużania rzęs jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Klientki cenią sobie lekkość rzęs, elastyczność, piękny, błyszczący kolor oraz idealne podkręcenie. Nie bez znaczenia jest także kaszmirowa miękkość, dzięki której noszenie rzęs jest czystą przyjemnością. Jedwabne włoski o profilu D i grubości 0,10 mm występują w kilku wariantach długości, od 6 do 17 mm. Jest to ogromna zaleta pozwalająca dobrać poszczególne rzęsy do włosków klientki, uzyskując w ten sposób naturalny, lecz spektakularny efekt. Duża porcja 0,30 g sprawia, że produkt jest bardzo wydajny.

Jakość i profesjonalizm, których poszukujesz

Nie ulega wątpliwości, że każda stylistka rzęs, która pragnie być konkurencyjna na rynku, powinna się dokształcać, regularnie poszerzać swoją wiedzę oraz doskonalić umiejętności. W Noble Lashes masz taką szansę! Marka oprócz wysokiej jakości asortymentu oferuje także liczne szkolenia na terenie kraju oraz poza jego granicami. Wykwalifikowani instruktorzy nauczą Cię przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodami objętościowymi. Już dziś skontaktuj się ze szkoleniowcem w Twojej okolicy. Nie czekaj, konkurencja nie śpi!

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...