Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, duże porcje 0,30 g D 0,15

Miękkość, elastyczność, lekkość i urzekający połysk - tak w kilku słowach można określić rzęsy jedwabne od Noble Lashes. Ich ponadprzeciętna estetyka i doskonałe odwzorowanie naturalnych włosków sprawia, że świetnie nadają się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje. Panie decydujące się na zabieg przedłużania rzęs z wykorzystaniem modelu o profilu D i grubości 0,15 mm są pod wrażeniem uzyskanego efektu i chętnie wracają do stylistki na regularne uzupełnienia. Model dostępny w kilku długościach do wyboru.

Wykonywanie zabiegu przedłużania rzęs z użyciem modeli od Noble Lashes

W jaki sposób rzęsy jedwabne od Noble Lashes mają wpływ na Twoją codzienną pracę? Z pewnością wspomnieć należy o wygodzie i komforcie w trakcie przeprowadzanego zabiegu. Rzęsy syntetyczne są elastyczne, więc łatwo chwyta się je w pęsetę, nabiera klej i dopasowuje do włosków klientki. Dodatkowo dzięki temu rzęsy nie łamią się i nie odkształcają, co szczególnie doceniane jest przez wymagające klientki, które korzystały już z usług wielu stylistek. Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, koniecznie postaw na ofertę od Noble Lashes.

Czy odpowiedni dobór długości i grubości rzęs ma znaczenie?

Każda stylistka powinna zaopatrzyć się w odpowiednią ilość grubości, długości oraz profili rzęs. Dlaczego? Tylko w ten sposób będziesz w stanie zaoferować swoim klientkom możliwość stworzenia pięknego, naturalnego efektu. Każda klientka obdarzona została rzęsami innej długości, a jej oczekiwania względem krzywizny i grubości włosków również będą inne niż w przypadku koleżanki czy znajomej. Proponowane przez nas rzęsy jedwabne dostępne są w dużych, gwarantujących płynność pracy porcjach o objętości 0,30 g.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...