Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne porcjowane 0,30 G J(A) 0,15

Rzęsy jedwabne porcjowane o grubości 0,15 mm oraz delikatnym skręcie J to wybór, na który postawili najwięksi, światowi styliści. Dzięki ultracienkim włoskom możesz obdarować swoje klientki zachwycającym wachlarzem rzęs, zachowując przy tym ich naturalny wygląd. Wybierając ten wysokiej jakości produkt z oferty Noble Lashes, masz gwarancję i świadomość, że są to nie tylko najlepsze na rynku sztuczne rzęsy, ale przede wszystkim w pełni bezpieczne.

Rzęsy jedwabne porcjowane idealne dla Pań, które chcą uzyskać naturalny efekt

Proponowane w ofercie rzęsy Noble Lashes zostały wykonane z materiału syntetycznego. Takie wykonanie sprawia, że jest to produkt niesamowicie lekki, miękki, a przy tym bardzo elastyczny i giętki. Niekwestionowaną zaletą rzęs jedwabnych porcjowanych jest także ich piękny profil, połysk oraz kolor, który doskonale komponuje się z naturalnymi włoskami. Ich zachwycająca miękkość i idealne wyprofilowanie, a także wyjątkowa odporność na uszkodzenia sprawiają, że jest to produkt luksusowy, który z powodzeniem możesz polecić nawet najbardziej wymagającym klientkom.

Rzęsy porcjowane. Co to takiego?

Rzęsy jedwabne porcjowane to nic innego jak dokładnie oddzielone, pojedyncze włoski wykonane z materiału syntetycznego. Dostępne w prezentowanej ofercie mają 0,15 milimetra grubości i idealne wyprofilowanie J imitujące naturalny wygląd rzęs. Doskonale sprawdzają się podczas przedłużania rzęs metodą 1:1. Produkt dostępny jest w 12 wariantach długości do wyboru - od 6 do 17 milimetrów. Oferujemy ekonomiczne, 0,30 gramowe porcje, które na pewno wystarczają na długo.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...