Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, 1 gram C 0,25

Nie ulega wątpliwości, że filarem dobrze prosperującego salonu oprócz uzdolnionych stylistek jest także bazowanie na najwyższej jakości materiałach. W Noble Lashes oferujemy Ci produkty, na których pracują specjaliści nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Naturalnie wygięte, lekkie i miękkie rzęsy sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Zadbaj o urzekający wygląd swoich klientek i prestiż salonu w całym regionie!

Oczy będące zwierciadłem duszy

Zwykło się mawiać, że oczy są zwierciadłem duszy. Panie chętnie podkreślają je zarówno przy pomocy makijażu, jak i zabiegu przedłużania rzęs. Jeśli specjalizujesz się w tym zakresie, to z pewnością zainteresują Cię jedwabne rzęsy o profilu C, czyli o uwielbianym przez kobiety podkręceniu i grubości 0,25 mm. W ramach modelu oferujemy szereg długości od 6 do 15 mm, które zagwarantują swobodną i komfortową pracę z wieloma klientkami. Zakup jest bardzo opłacalny z uwagi na atrakcyjną cenę oraz dużą objętość porcji, aż 1 g.

Jakie akcesoria do przedłużania rzęs zamówisz w Noble Lashes?

Noble Lashes to sklep internetowy oferujący kompleksowy asortyment do przedłużania rzęs zarówno metodą 1:1, jak i metodami objętościowymi. Oprócz rzęs porcjowanych oferujemy akcesoria, które usprawnią Twoją codzienną pracę - szybkoschnące kleje, wydajne removery, cleanery i primery, a także niezbędne każdej stylistce kuferki kosmetyczne, dzięki którym wszystkie, niezbędne produkty będziesz mieć zawsze przy sobie. Zachęcamy także do zakupu materiałów reklamowych, w tym ankiet kwalifikujących do przedłużania rzęs, zaleceń po wykonaniu zabiegu oraz plakatów zachęcających klientki do skorzystania z Twoich usług.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...