Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, 1 gram J(A) 0,20

Na sukces stylistki rzęs wpływ mają przede wszystkim umiejętności, predyspozycje oraz wypracowana technika. Ważne są także materiały, na bazie których świadczone są usługi. Jeśli zależy Ci na tym, aby klientki regularnie do Ciebie wracały, koniecznie postaw na jedwabne rzęsy od Noble Lashes. To dzięki nim stworzysz piękny, naturalny wachlarz rzęs bądź idealne na specjalne okazje stylizacje w hollywoodzkim stylu. Sprawdź możliwości, jakie dają Ci produkty od Noble Lashes. Proponowany model posiada profil J(A) oraz grubość 0,20 mm. Porcja o objętości 1 g może dotyczyć wybranej długości od 6 do 15 mm.

Miękkie i lekkie rzęsy nie obciążają naturalnych włosków

Wiele kobiet obawia się, że zabieg przedłużania rzęs nadmiernie obciąży ich naturalne włoski, a po zabiegu całość będzie niekomfortowa. Nic bardziej mylnego. Z rzęsami jedwabnymi od Noble Lashes te obawy bardzo szybko zostaną rozwiane. Nasze produkty są lekkie, miękkie, błyszczące i elastyczne. Dzięki temu nie odkształcają się, nie łamią i zachwycają o każdej porze dnia czy nocy. Co ważne, nie obciążają rzęs, dzięki czemu ich noszenie nie sprawia kłopotu nawet klientkom, które po raz pierwszy zdecydowały się na tego typu zabieg.

Dlaczego warto zamówić jedwabne rzęsy właśnie w Noble Lashes?

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego to marka Noble Lashes jest najlepszą decyzją zarówno dla początkującej, jak i wyspecjalizowanej w swoim fachu stylistce. Otóż to nie tylko sklep oferujący asortyment do przedłużania rzęs, ale również miejsce, w którym możesz podnieść swoje kompetencje. Oprócz wiedzy dostępnej na naszej stronie proponujemy także specjalistyczne szkolenia branżowe, realizowane zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jesteśmy dostępni w Holandii, Niemczech, Irlandii, Anglii, Norwegii, Belgii, Austrii, Szkocji, Szwecji oraz we Włoszech. Zapraszamy!


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...