Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, 1 gram J(A) 0,25

Zabieg przedłużania rzęs z roku na rok jest coraz popularniejszy. Panie chętnie decydują się na niego z uwagi na komfort codziennego funkcjonowania, krótszy czas potrzebny na poranny makijaż oraz maksymalne wydobycie kobiecego piękna. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze klienta i każdorazowym jego powrocie na uzupełnienie, to koniecznie postaw na jedwabne rzęsy od Noble Lashes - pełnowartościowe, miękkie i błyszczące!

Rzęsy jedwabne o profilu J(A) i grubości 0,25 mm - dla kogo?

Proponowany model rzęs jedwabnych charakteryzuje się profilem J(A) i grubością 0,25 mm. Jest to wzór idealny dla Pań o wyraźnie zaznaczonej lini rzęs oczekujących naturalnego efektu, gdyż włoski są grube i jednocześnie delikatnie wygięte. Grubość 0,25 mm jest także doskonała do zastosowania punktowego. Przetestowane i sprawdzone przez miliony stylistek i klientek na całym świecie rzęsy występują w kilku wariantach długości od 6 do 14 mm.

Jak zachowują się rzęsy syntetyczne podczas codziennego noszenia?

Do prawidłowego wykonania zabiegu przedłużania rzęs niezbędnych jest wiele produktów wysokiej jakości. W Noble Lashes posiadamy je wszystkie. Oprócz rzęs jedwabnych w porcji 1 gram proponujemy także bezawaryjne, szybkoschnące kleje, cleanery, primery, removery, a także liczne akcesoria. Wśród nich znajdą się szczoteczki do rzęs, płatki kolagenowe, podstawki na klej, tabliczki na rzęsy, a także główki treningowe z wymiennymi oczami, które pozwolą Ci doskonalić technikę pracy. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą szkoleniową. Nasi wykwalifikowani instruktorzy oferują kursy zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...