Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy treningowe, jedwabne C 0,25

Decydując się na zawód stylistki rzęs, z pewnością marzysz o tym, aby być najlepsza nie tylko we własnym regionie, ale także w kraju. Jest to oczywiście możliwe, jednak wymaga wielu godzin ćwiczeń i dojścia do perfekcji. W procesie zdobywania doświadczenia z pewnością przydadzą Ci się jedwabne rzęsy treningowe. W sklepie Noble Lashes możesz zamówić porcję aż 0,25 g w długościach 10, 13 i 14 mm i grubości 0,25 mm. Dzięki rzęsom porcjowanym zdecydowanie szybciej nauczysz się przedłużać rzęsy metodą 1:1.

Jak wyglądają rzęsy treningowe?

Rzęsy treningowe od Noble Lashes są dokładnie takiej samej jakości, jak produkty, na których będziesz pracować w salonie. Co to oznacza? Umiejętności i własne techniki pracy wyuczone w 100% przeniesiesz na realną pracę. Rzęsy są tak samo elastyczne, giętkie, lekkie i miękkie, jak klasyczne, oferowane przez nas rzęsy jedwabne. Co więcej, profil C jest jednym z najczęściej wybieranych przez klientki salonu, dzięki czemu możesz pracować swobodnie i komfortowo.

W jaki sposób szlifować swoje umiejętności z Noble Lashes?

Noble Lashes to nie tylko sklep, w którym zamówisz wysokiej jakości rzęsy syntetyczne porcjowane, na paletkach czy w kępkach, liczne akcesoria i sprzęt niezbędny do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu przedłużania rzęs, ale również atrakcyjne cenowo zestawy startowe z kompletem produktów do treningu. Co więcej, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami możesz uczestniczyć w specjalistycznych szkoleniach realizowanych przez wykwalifikowanych instruktorów. Jesteśmy w Polsce, Holandii, Irlandii, Anglii, Szwecji oraz we Włoszech. Zachęcamy do skutecznego pogłębiania swojej wiedzy oraz umiejętności z Noble Lashes!


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...