Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy treningowe, jedwabne B 0,25

Technika i precyzja pracy, a także osobiste umiejętności oraz preferencje stylistki to najważniejsze aspekty decydujące o powodzeniu salonu piękności. Najważniejszym etapem jest zatem szkolenie własnych umiejętności zarówno na początku kariery zawodowej, jak i w późniejszym czasie, poznając nowe techniki pracy. Z pewnością niezbędnymi produktami są jedwabne rzęsy treningowe o grubości 0,25 mm i profilu B, czyli najbardziej zbliżonym do naturalnej krzywizny włosków. Z nimi Twoje umiejętności zostaną wyniesione na wyższy poziom. W opakowaniu 0,25 g dostępne są włoski o długości 10 mm.

Najlepsze na rynku porcjowane rzęsy treningowe

Decydując się na zakup rzęs treningowych od Noble Lashes, masz 100% pewność, że inwestujesz w produkt najwyższej jakości, który w szybkim czasie pozwoli Ci osiągnąć doskonałe efekty w codziennej pracy. Należy pamiętać, że zabieg przedłużania rzęs jest coraz popularniejszy i korzysta z nich wiele nowoczesnych, pewnych siebie i swojej atrakcyjności kobiet. Zamawiając rzęsy z naszego sklepu zarówno treningowe, jak i do codziennej pracy, masz pewność, że Twoje klientki z przyjemnością do Ciebie wrócą.

Bezpieczne przedłużanie rzęs

Wykonując zabieg odpłatnie w swoim salonie, musisz koniecznie przeprowadzić wcześniejszą konsultację i wywiad. Istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania przedłużania rzęs, takich jak jaskra, stany zapalne oczu, zespół suchego oka czy choroby alergiczne oka. Przeprowadzony wywiad to bezpieczeństwo zarówno dla klientki, jak i wykonującej zabieg stylistki. W ofercie naszego sklepu możesz zamówić ankiety do zabiegu przedłużania rzęs. Zachęcamy do zaopatrzenia oraz regularnego stosowania. Dzięki nim będziesz mieć pewność, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...