Wczytuję dane...
Wizyta w salonie stylizacji rzęs w celu ich przedłużenia i zagęszczenia wymaga poświęcenia czasu, bo wykonana prawidłowo aplikacja to precyzyjny zabieg, który trwa kilkadziesiąt minut, ale efekty są tego warte.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Profesjonalne zabiegi przedłużania rzęs

Ponadto, pobyt w salonie to chwila dla siebie, na którą zasługuje każda kobieta. Doświadczona i dobrze przygotowana do pracy stylistka zapewnia także komfort swoim klientkom, dzięki odpowiednim akcesoriom, jak choćby wygodne i ergonomiczne poduszki, a także wałki pod kark czy kolana. Miła atmosfera i ciekawa rozmowa podczas zabiegu upiększającego dopełnia przyjemnie spędzone chwile w gabinecie.

Długości rzęs Mink Express

 

Szkolenia i zestawy treningowe dla stylistek rzęs

Firma Noble Lashes proponuje szereg szkoleń i kursów, prowadzonych przez profesjonalne instruktorki. Odbywają się one w różnych miastach Polski, dlatego ich dostępność daje szansę zdobycia nowego zawodu wielu kobietom w każdym zakątku kraju. Jednocześnie na stronie sklepu Noble Lashes można zakupić zarówno pakiety treningowe, umożliwiające opanowanie do perfekcji sztuki przedłużania rzęs, jak i pakiety startowe, pozwalające rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją.

Skręty rzęs Mink Express

Parametry techniczne rzęs

Sztuczne rzęsy odróżnia od siebie grubość, długość, a także skręt, czyli parametry techniczne, które doświadczona stylistka potrafi odpowiednio dopasować do oprawy oczu klientki. Przy tej czynności istotny jest zarówno kształt oczu, jak i głębokość ich osadzenia, odległość od siebie czy wielkość. Rzęsy syntetyczne Mink Express dobrze komponują się z rzęsami naturalnymi. Przypominające naturalne rzęsy z norki syberyjskiej są miękkie, elastyczne i odznaczają się pięknym połyskiem. Produkt Mink Express oferowany przez markę Noble Lashes ma grubość 0,25 mm i skręt C, który daje mocny efekt wyrazistych oczu. Rzęsy są przymocowane do taśmy znajdującej się na paletce, z której łatwo je odkleić zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk jednocześnie. Paleta Mix zawiera rzęsy o długości od 6 do 14 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...