Wczytuję dane...
Rzęsy syntetyczne Mink Express dobrze komponują się z rzęsami naturalnymi. Przypominające naturalne rzęsy z norki syberyjskiej są miękkie, elastyczne i odznaczają się pięknym połyskiem.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Profesjonalne zabiegi przedłużania rzęs

Ponadto, pobyt w salonie to chwila dla siebie, na którą zasługuje każda kobieta. Doświadczona i dobrze przygotowana do pracy stylistka zapewnia także komfort swoim klientkom, dzięki odpowiednim akcesoriom, jak choćby wygodne i ergonomiczne poduszki, a także wałki pod kark czy kolana. Miła atmosfera i ciekawa rozmowa podczas zabiegu upiększającego dopełnia przyjemnie spędzone chwile w gabinecie.

Długości rzęs Mink Express

 

Szkolenia i zestawy treningowe dla stylistek rzęs

Firma Noble Lashes proponuje szereg szkoleń i kursów, prowadzonych przez profesjonalne instruktorki. Odbywają się one w różnych miastach Polski, dlatego ich dostępność daje szansę zdobycia nowego zawodu wielu kobietom w każdym zakątku kraju. Jednocześnie na stronie sklepu Noble Lashes można zakupić zarówno pakiety treningowe, umożliwiające opanowanie do perfekcji sztuki przedłużania rzęs, jak i pakiety startowe, pozwalające rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją.

Skręty rzęs Mink Express

Parametry techniczne rzęs

Sztuczne rzęsy odróżnia od siebie grubość, długość, a także skręt, czyli parametry techniczne, które doświadczona stylistka potrafi odpowiednio dopasować do oprawy oczu klientki. Przy tej czynności istotny jest zarówno kształt oczu, jak i głębokość ich osadzenia, odległość od siebie czy wielkość. Produkt Mink Express oferowany przez markę Noble Lashes ma grubość 0,25 mm i skręt C, który daje mocny efekt wyrazistych oczu. Rzęsy są przymocowane do taśmy znajdującej się na paletce, z której łatwo je odkleić zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk jednocześnie. Paleta Mix zawiera rzęsy o długości od 6 do 14 mm.

Wizyta w salonie stylizacji rzęs w celu ich przedłużenia i zagęszczenia wymaga poświęcenia czasu, bo wykonana prawidłowo aplikacja to precyzyjny zabieg, który trwa kilkadziesiąt minut, ale efekty są tego warte.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...