Wczytuję dane...
Każda kobieta marzy o pięknie podkreślonym oku, jednak nie każdą z nas natura obdarzyła długimi i gęstymi rzęsami.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Moda na przedłużanie rzęs

Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs to marzenie staje się możliwe do spełnienia. Jedna wizyta w salonie kosmetycznym pozwala na uzyskanie objętości i zagęszczenia swoich naturalnych rzęs, co pozwoli czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo każdego dnia. Przedłużanie rzęs pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu – sztuczne rzęsy nie wymagają malowania i wspaniale prezentują się zarówno na co dzień, jak i z mocniejszym, wieczornym makijażem.

Długości rzęs Mink Express

Produkty do przedłużania rzęs od Noble Lashes

Zabieg przedłużania rzęs jest nieinwazyjny, a dzięki profesjonalnym produktom od Noble Lashes również bezpieczny. W pracy z rzęsami każda stylistka powinna zawsze zwracać uwagę na jakość materiałów, precyzyjnie dobierając wszystkie potrzebne akcesoria, aby nie wpłynąć negatywnie na zdrowie swoich klientek. Noble Lashes oferuje szeroką gamę produktów z dobrym składem, dzięki którym zabieg przedłużania rzęs będzie chwilą przyjemności zarówno dla stylistki, jak i dla klientki. Sklep oferuje największy wybór rzęs, delikatnych dla oczu klejów i przyrządów potrzebnych do wykonania usługi.

Skręty rzęs Mink Express

Mink Express, czyli rzęsy norki

Każda profesjonalna stylistka dobiera produkty pod indywidualne preferencje swoich klientek, biorąc pod uwagę rysy twarzy i urodę. Ważne, żeby sztuczne rzęsy podkreślały kobiecość, nadając spojrzeniu wyrazistość. Rzęsy Mink Express wyróżniają się grubością i podkręceniem. Są miękkie i gęste, pięknie prezentują się na oku, idealnie współgrając z rzęsami naturalnymi. Są produktem wygodnym w noszeniu, co jest ważnym atutem. To luksus, który pokochają wszystkie klientki. Dla bardziej wymagających i niezdecydowanych pań istnieje możliwość zakupu paletki MIX, zawierającej różne długości rzęs.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...