Wczytuję dane...
W każdym makijażu główną rolę odgrywają rzęsy. Niestety nie każda kobieta jest szczęśliwą posiadaczką gęstych i pięknie podkreślonych rzęs, dlatego wiele z nas na co dzień poszukuje najlepszej jakości tuszu, który pozwoli osiągnąć spektakularny efekt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy Mini B 0,07

W każdym makijażu główną rolę odgrywają rzęsy. Niestety nie każda kobieta jest szczęśliwą posiadaczką gęstych, długich i pięknie podkreślonych rzęs, dlatego wiele z nas na co dzień poszukuje najlepszej jakości tuszu, który pozwoli osiągnąć spektakularny efekt. Jednak często sama maskara nie wystarczy, podobnie jak zastosowanie profesjonalnych cieni i pędzelków do ich aplikacji. Dlatego w dzisiejszych czasach coraz popularniejszy staje się zabieg przedłużania rzęs, który jest dedykowany przede wszystkim kobietom o krótkich, prostych i rzadkich, naturalnych włoskach. Jeśli jesteś stylistką, to już dziś możesz spełnić marzenie wielu pań i zaproponować im stylizację rzęs za pomocą modelu Mini B 0,07.

Długości rzęs Mini

Spektakularny efekt dla każdego

Rzęsy Mini B 0,07 to doskonały wybór dla większości kobiet, które marzą o zalotnym i wyrazistym spojrzeniu, niezależnie od okazji. Za ich pomocą można uzyskać doskonały efekt w postaci optycznego zagęszczenia, wydłużenia i podkręcenia rzęs. Wszystko dzięki wysokiej jakości włoskom, które charakteryzują się pięknym profilem i miękkością. Ich lekkość sprawia, że są zupełnie niewyczuwalne na oku, a jednocześnie są komfortowe w noszeniu nawet przez kilka tygodni. Z pewnością szybko przekonasz do nich swoje klientki, które będą oczarowane ich magią.

  

Skręty rzęs Mini

Wygodna i szybka aplikacja

Prezentowane rzęsy z norek są elastyczne i doskonale komponują się z naturalnymi włoskami. Ponadto, ich czarny kolor jest niezwykle klasyczny i elegancki, dzięki czemu pasują zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe uroczystości. Rzęsy są oferowane w paletce, która stanowi dla nich doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniem, a jednocześnie ułatwia aplikację. Doskonale nadają się zarówno do wykonania stylizacji w domu klientki, jak i w profesjonalnym salonie. W mini paletkach znajdują się najbardziej przydatne rozmiary rzęs od 8 do 13 mm, dzięki czemu jako stylistka zawsze możesz mieć pod ręką najbardziej uniwersalne długości włosków i tworzyć za ich pomocą wspaniałe stylizacje.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...