Wczytuję dane...
Długie rzęsy podkreślają piękno kobiecych oczu, ich barwę, kształt i głębię spojrzenia. Od setek lat kobiety starają się wyglądać jak najlepiej, dlatego też szczególną wagę przywiązują do rzęs.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Piękne rzęsy to gwarancja doskonałej oprawy oczu

Zdarza się, że rzęsy nie do końca wyglądają tak, jakbyśmy sobie tego życzyły, dlatego też wymyślono coś ponadczasowego – zabieg przedłużania rzęs! Nowoczesny, łatwy i dający długotrwały efekt zabieg to gwarancja hipnotyzującego spojrzenia i efektownych rzęs wyglądających zupełnie jak naturalne.

Profesjonalnie wykonany zabieg to połowa drogi do sukcesu

Jako stylistka rzęs z pewnością często spotykasz się z niezadowoleniem kobiet ze swoich rzęs. Od Ciebie, jako profesjonalistki, oczekuje się, że wykonasz zabieg dobrze i użyjesz do niego produktów wysokiej jakości, takich, jakich użyłabyś, przedłużając rzęsy samej sobie. Dlatego też wybór odpowiednich rzęs i preparatów jest podstawą Twojej pracy i zaufania Twoich klientek! Na stronie internetowej naszej marki Noble Lashes znajdziesz wiele porad, artykułów i ciekawostek związanych z przedłużaniem rzęs. Mało tego, krok po kroku wyjaśnimy, jak powinien zostać przeprowadzony zabieg. Wiele początkujących stylistek rzęs rozpoczynały swoją przygodę właśnie z nami. Spróbuj więc i Ty!

Rzęsy W Mini B na co dzień i od święta

Rzęsy z serii W Mini są przeznaczone do zabiegów przedłużania rzęs metodą 3D, czyli 3:1. Pojedyncza kępka złożona jest z trzech rzęs sklejonych ze sobą u podstawy, ich końcówki zaś rozchodzą się w przeciwne kierunki, nadając kępkom kształt litery W. Rzęsy Mini B są elastyczne i łatwe w aplikacji, a delikatna taśma trzymająca rzęsy w opakowaniu gwarantuje ich szybkie odklejenie, bez ryzyka zniszczenia czy naderwania. Rzęsy zamknięte są w małej paletce, dzięki czemu można je bezpiecznie przechowywać i przewozić. Oferowany produkt zawiera 6 rzędów rzęs różnej długości: 9, 11 i 13 milimetrów.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...