Wczytuję dane...
Wiele kobiet marzy o pięknym spojrzeniu. Od dziś możesz je spełnić, wykorzystując podczas stylizacji rzęs prezentowany model Mini L 0,10.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy Mini L 0,10

Są to najwyższej jakości rzęsy z norek, które są niezwykle elastyczne i doskonale komponują się z naturalnymi włoskami. Ponadto, charakteryzują się pięknym profilem, niesamowitym połyskiem i przyjemną miękkością, co sprawia, że z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Zalety paletki rzęs Mini L 0,10

Prezentowana paletka rzęs Mini L 0,10 to doskonały wybór do każdego salonu. Dzięki niej, jako profesjonalna stylistka, możesz mieć całą gamę różnych długości i grubości rzęs. Sama forma przechowywania w paletce jest bardzo wygodna i poręczna, a także pozwala utrzymać porządek na stanowisku i jednocześnie ułatwia pracę. W opakowaniu znajdują się rzęsy w rozmiarze od 8 do 13 mm. Takie długości są najpraktyczniejsze i sprawdzą się do stylizacji niemal każdego spojrzenia. Zaletą paletki jest doskonała ochrona rzęs przed uszkodzeniem, gdyż są przyklejone do spodu opakowania za pomocą delikatnej taśmy, która sprawia, że bez problemu można odkleić zarówno pojedynczą rzęsę, jak i kilka sztuk naraz.


Rzęsy Mini L 0,10 - pięknie podkreślone spojrzenie

Rzęsy Mini L 0,10 wyróżnia również piękne podkręcenie, a także niesamowita lekkość, która zapewnia komfort noszenia i brak uczucia ciężkości na oku. Warto również wiedzieć, że skręt w rzęsach MINK L jest znacznie większy niż w modelu SMART L, dlatego wspaniale sprawdzą się one w przypadku klientek, którym zależy na zalotnym spojrzeniu, powiększającym oko. Sześć rzędów rzęs sprawia, że paletka jest bardzo praktyczna i doskonale sprawdzi się w każdej stylizacji.

Długości rzęs Mini

  

Skręty rzęs Mini

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...