Wczytuję dane...
Odpowiednie rzęsy do przedłużania są w stanie podkreślić spojrzenie i skutecznie zmienić charakter zastosowanego makijażu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Przedłużanie rzęs dla każdego

W sklepie Noble Lashes znajdziesz produkty tego typu wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Wysoka jakość połączona ze świetnym wyglądem doskonale sprawdza się w przypadku profesjonalnych stylistek. Przykładem tego typu produktów jest paleta rzęs ciemnobrązowych Mini C 0,10 dostępna w wielu wariantach różniących się od siebie długością poszczególnych egzemplarzy.

Rzęsy ciemnobrązowe Mini C 0,10 - wysoka jakość w eleganckim wydaniu

Rzęsy ciemnobrązowe Mini C 0,10 od Noble Lashes cechują się wysoką jakością wykonania pozwalającą na komfortowe użytkowanie niezależnie od budowy oka. Odczepienie poszczególnych egzemplarzy od opakowania jest możliwe z użyciem dowolnej pęsety. Jednak w tym celu najlepiej sprawdzają się modele przeznaczone do metody objętościowej. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie spektakularnego efektu przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i lekkości. Wariant w kolorze ciemnobrązowym sprawdza się świetnie w przypadku osób o jasnych włosach i takiej samej oprawie oczu.

Rzęsy ciemnobrązowe Mini C 0,10 - dopasuj do swoich potrzeb

Rzęsy ciemnobrązowe Mini C 0,10 pozwalają na wybranie odpowiedniej długości spełniającej wymagania konkretnej klientki. W skład aktualnej oferty wchodzą egzemplarze mierzące od 6 do nawet 12 mm. Takie rozwiązanie umożliwia skomponowanie kompletu nadającego się do efektownego przedłużenia i zagęszczenia naturalnych rzęs na całej długości powieki. Rzęsy można stosować w połączeniu z dowolnym klejem, jednak najlepiej sprawdzą się te przeznaczone do modeli Russian Volume.



Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...