Wczytuję dane...
Jesteś stylistką rzęs szukającą najlepszych rozwiązań dla swojego salonu i swoich klientek? Sprawdź ofertę Noble Lashes, w której znajdziesz produkty ułatwiające pracę.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.


Rzęsy Mink Smart – wysoka jakość w niższej cenie

Oferujemy Ci rzęsy Mink Smart, czyli syntetyczne modele idealnie naśladujące rzęsy z norek, a przy tym wytworzone z dbałością o los zwierząt. Produkt wyróżnia się niesamowitym blaskiem i miękkością, która zapewnia komfort na oku. Rzęsy Mink Smart są zamknięte w mniejszej paletce, co wiąże się z niższą ceną. Dzięki temu możesz wybrać produkty o różnej długości i grubości, a to da Twoim klientkom i Tobie większy wybór podczas przedłużania.

 


 

Jak dobrać długość rzęs Mink Smart

Rzęsy Mink Smart są łatwe w przechowywaniu, a w paletce znajdziesz 12 rzędów. Podczas stylizacji możesz łączyć je z produktami z dużej palety. Dobierając produkt do klientki, zwróć uwagę na jej naturalne rzęsy. Przedłuż je o milimetr lub 2 milimetry, żeby uzyskać wyjątkowo naturalny efekt. Tak wystylizowane rzęsy będą wyglądały niczym wytuszowane, co pozwoli klientce zaoszczędzić wiele czasu każdego dnia. Zwróć uwagę nie tylko na długość, lecz także grubość rzęs. 0,10 i 0,15 – te długości są bezpieczne i dają naturalny efekt. Jeśli klientka oczekuje bardziej spektakularnego spojrzenia, możesz połączyć delikatniejsze modele z rzęsami o grubości 0,20.


 

Wybierz wysokiej jakości produkty do stylizacji rzęs w jednym miejscu

W Noble Lashes znajdziesz akcesoria niezbędne do wykonania zabiegu przedłużania rzęs. Sprawdź oferowane przez nas pęsety – oferujemy między innymi modele pokryte gumową warstwą, która zapewni Ci lepsze trzymanie w trakcie pracy. Oferujemy również szybkoschnące kleje i podstawki pod te preparaty. Są one szybkie w czyszczeniu i stabilne, więc usprawnią stylizację rzęs.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...