Wczytuję dane...
Jesteś stylistką rzęs i szukasz najwyższej jakości produktów dla swoich klientek? Sprawdź naszą ofertę. W asortymencie znajdziesz wszystkie akcesoria potrzebne do przedłużania rzęs, a także same rzęsy.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.


 

Piękne spojrzenie z rzęsami Mink Smart C

Model Mink Smart C charakteryzuje się wyjątkową miękkością, która gwarantuje komfort podczas noszenia. Rzęsy podobne są do naturalnych, wykonanych z norek, jednak są wyprodukowane z dbałością o zwierzęta. Model Smart C jest zamknięty w mniejszym opakowaniu, co gwarantuje niższą cenę. Dzięki temu możesz zdecydować się na więcej rodzajów rzęs, tym samym oferując klientce większą różnorodność. W opakowaniu Mink Smart znajduje się 12 rzędów produktu.


 

Sprawna praca stylistki rzęs

Rzęsy Mink Smart C są delikatnie przyklejone do opakowania, dzięki czemu z łatwością je odkleisz. Wykorzystaj komfortową w użytkowaniu pęsetę, na przykład pokrytą gumą. Taka powierzchnia sprawi, że akcesorium nie będzie wypadało z dłoni. Oferujemy również pęsety ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się wyższą wagą. Są stabilne, wręcz idealne dla początkujących.


 

Jak dobrać rzęsy do oczu klientki?

Rzęsy Mink Smart C są uniwersalne, dlatego dopasujesz je do rozmaitych kształtów oka. Grubość 0,25 możesz połączyć z cienkim modelem, żeby wymodelować oczy klientki. 0,25 to grube rzęsy, które dają spektakularny efekt i sprawdzą się w przypadku ciemnej oprawy oka. W naszym asortymencie znajdziesz modele od 0,05 mm do 0,25 mm, więc z łatwością wykonasz stylizację rzęs, która da naturalny efekt, a jednocześnie pozwoli klientce zrezygnować z tuszu. Zwróć również uwagę na skręt oznaczony literami – B, C, D, J, L. Możesz wybrać spośród modeli dających wyrazisty efekt dla odważnych kobiet, a także tych delikatnych o skręcie naśladującym naturalne rzęsy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...