Wczytuję dane...
Jesteś stylistką rzęs, która szuka wysokiej jakości produktów dla klientek? Poznaj asortyment Noble Lashes. Oferujemy Ci rzęsy Mink Smart D, które są niezwykle miękkie, a dzięki temu komfortowe w noszeniu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.


 

Wyraziste spojrzenie dzięki rzęsom Mink Smart D

Jesteś stylistką rzęs, która szuka wysokiej jakości produktów dla klientek? Poznaj asortyment Noble Lashes. Oferujemy Ci rzęsy Mink Smart D, które są niezwykle miękkie, a dzięki temu komfortowe w noszeniu. Zaletą modelu jest także jego elastyczność. Rzęsy doskonale połączą się z tymi naturalnymi i sprawią, że Twoja klientka zapomni o konieczności używania tuszu. Wysokiej jakości model jest zamknięty w mniejszym opakowaniu, dlatego w niższej cenie kupisz więcej rodzajów rzęs. To pozwoli Ci zaoferować klientce różnorodność i dopasować stylizację do kształtu jej oka. Mink Smart możesz stosować z rzęsami z dużej palety.

 


 

Wygoda podczas pracy i zadowolenie klientki

Rzęsy Mink Smart zostały umieszczone w niewielkim opakowaniu, do którego są przyklejone. Bez obaw o zniszczenie odkleisz produkt – wystarczy, że użyjesz wygodnej pęsety. W naszym asortymencie dostępne są modele ze stali nierdzewnej – stabilne, ciężkie i idealne dla osób początkujących. Przygotowaliśmy również pęsety z powierzchnią z gumy – dzięki niej akcesorium nie będzie wypadało Ci z rąk. Zadbaj również o odpowiedni klej, który zapewni klientce trwałą stylizację. Sprawdź w naszym asortymencie preparat o delikatniejszym zapachu.


Jak dopasować rzęsy do kształtu oka klientki

Zwróć uwagę na grubość i profil rzęs. Model Mink Smart D wyróżnia się efektownym skrętem i będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiet z opadającymi kącikami – optycznie je uniesie. Grubość 0,20 to również propozycja dla odważnych pań. Możesz zastosować je w połączeniu z cienkimi modelami, żeby uzyskać naturalniejszy efekt. W naszej ofercie znajdziesz modele Mink Smart w przedziale od 0,05 mm do 0,25 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...