Wczytuję dane...
W asortymencie Noble Lashes znajdziesz wyjątkowe produkty, które usprawnią pracę stylistki rzęs i zapewnią klientce zadowolenie z zabiegu. Sprawdź model Mink Smart B, który składa się z dwóch długości – 12 i 13 mm.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.


Zapewnij klientce wyraziste spojrzenie bez konieczności używania tuszu

Rzęsy są zamknięte w nowej, mniejszej palecie, co przekłada się na ich niższą cenę. Dzięki temu możesz wybrać więcej rodzajów włosków i zaproponować klientce duży wybór efektów. Mink Smart B to 12 rzędów, po 6 każdej długości. Rzęsy są miękkie, dlatego nie będą sprawiały dyskomfortu na oczach klientki. Włoski charakteryzują się również elastycznością i pięknym blaskiem, który rozświetli spojrzenie.

Jak dostosować grubość i skręt do oczu klientki?

W naszym asortymencie znajdziesz rzęsy Mink Smart o grubości w przedziale od 0,05 mm do 0,25 mm. Dzięki temu możesz uzyskać zarówno delikatny, jak i spektakularny efekt. Grubsze rzęsy będą odpowiednie dla kobiet, które mają ciemną oprawę oka. Cienkie sprawdzą się u pań chcących zrezygnować z tuszu, ale jednocześnie cieszyć się subtelnym podkreśleniem spojrzenia. Mink Smart różnią się także skrętem, który jest oznaczony literami B, C, D, J, L. Model B doskonale naśladuje naturalne włoski, natomiast D daje wyrazisty efekt.


Zadbaj o narzędzia podczas zabiegu przedłużania rzęs

Podczas stylizacji ważne są nie tylko rzęsy, lecz także narzędzia. Pamiętaj o wygodnej podkładce pod klej. Wybierz taką, która łatwo się czyści. Doskonały będzie także kamień nefrytu, który jest chłodny, dlatego preparat na nim nie wysycha. Dzięki temu preparat się nie marnuje, co przekłada się na oszczędności. Jeśli chcesz mieć klej pod ręką, zdecyduj się na podkładkę w formie pierścionka.


 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...