Wczytuję dane...
Delikatne rzęsy pełnią niezwykle istotną funkcję - chronią oczy.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Cykl życia rzęsy

Sama rzęsa jest rodzajem włosa, który podobnie, jak te znajdujące się na głowie, wypada podczas naturalnego cyklu życiowego. Człowiek traci 2-4 rzęsy każdego dnia, a sam proces ich wzrastania dzieli się na trzy fazy: anagen (proces wzrostu), katagen (obumieranie) i telogen (wypadanie). Cykl życia małego włoska chroniącego oko trwa maksymalnie cztery miesiące. Naturalny, równomierny podział ilościowy wypadających rzęs pozwala na zachowanie ich prawidłowej gęstości na powiece bez widocznych ubytków.

Piękne i gęste rzęsy

Aby uzyskać efekt głębi spojrzenia, kobiety stosują wiele tricków podczas wykonywania makijażu. Piękne rzęsy są jednym z atrybutów kobiecości. Ich ciemna barwa, odpowiednia długość oraz gęstość sprawiają, że oprawa oka nie wymaga wielu poprawek. Efekt pogrubienia włosków na powiece można uzyskać dzięki odpowiedniej pielęgnacji rzęs, a także umiejętnemu nałożeniu tuszu. Wyjątkowo efektownym zabiegiem jest przedłużanie rzęs w profesjonalnym salonie, gdzie wykwalifikowana stylistka jest w stanie idealnie dopasować sztuczne rzęsy do prawdziwych tak, by wyglądały pięknie i naturalnie.

Rzęsy Y Lashes C 0,15

Wybór odpowiedniego modelu rzęs przed przystąpieniem do zabiegu to wyjątkowo ważny element pracy. Produkt Y Lashes C 0,15 jest przeznaczony do stosowania przy metodach 2:1. Dwie pojedyncze rzęsy są sklejone u podstawy, a ich końcówki rozchodząc się w przeciwne strony, tworzą kształt litery Y. Elastyczne i zalotnie podkręcone rzęsy są łatwe w aplikacji, a pobieranie ich z taśmy jest szybkie i sprawne, bowiem zastosowany klej jest wyjątkowo delikatny. Paletki zawierają 16 rzędów rzęs w wersji MIX 1 o długości 6-14 mm. W wersji MIX 2 długość rzęs wynosi 8-14 mm.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...