Wczytuję dane...
Model rzęs Y Lashes C 0,20 jest zalecany do stosowania w metodzie 2 do 1/2D.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Pielęgnacja rzęs

Właściwe odżywienie mieszków włosowych oraz zapewnienie rzęsom dobrej elastyczności gwarantują między innymi produkty z kwasami tłuszczowymi, witaminą E oraz witaminą A. Marka Noble Lashes proponuje szereg nie tylko skutecznych w działaniu, ale też bezpiecznych i sprawdzonych przez klientki w wielu krajach Europy czy Azji kosmetyków do pielęgnacji rzęs i skóry powiek.

Mocne rzęsy przed zabiegiem przedłużania

Zanim profesjonalna stylistka podejmie decyzję o rozpoczęciu zabiegu, powinna prawidłowo ocenić stan naturalnych rzęs klientki. Ich dobra kondycja jest bardzo istotna, bowiem znacząco wpływa na skuteczność i długotrwałość efektów przedłużania. Naturalne rzęsy są podparciem dla sztucznych, dlatego jeśli są osłabione lub zniszczone, należy je odpowiednio odżywić i przygotować do zabiegu. Profesjonalne preparaty odżywiające nie tylko wspomagają odbudowę i regenerację struktury włosków, ale także pobudzają wzrost nowych rzęs.

Rzęsy Y Lashes do metod 2:1

Model rzęs Y Lashes C 0,20 składa się z dwóch pojedynczych rzęs sklejonych u podstawy z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony, tworząc kształt litery Y. Profil C daje efekt mocnego podkręcenia rzęs, a grubość 0,20 mm gwarantuje ich ekstremalną gęstość. Elastyczne i łatwe w aplikacji rzęsy są delikatnie przyklejone do specjalnej taśmy i ułożone w rzędach na paletce. Opakowanie rzęs Y Lashes C 0,20 zawiera 16 rzędów rzęs o długości od 8 do 14 mm.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...