Wczytuję dane...
Rzęsy W Lashes są zalecane do stosowania w metodzie 3:1.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Pielęgnacja skóry wokół oczu

Cienka i prawie bez podściółki tłuszczowej ma również słabsze krążenie krwi oraz limfy. Podstawowym zabiegiem związanym z pielęgnacją tej części twarzy jest codzienny demakijaż. Warto zwrócić uwagę na to, by w preparatach do pielęgnacji skóry wokół oczu znalazły się cenne składniki, takie jak witamina F regulująca prawidłowe nawilżenie skóry, witamina C redukująca cienie pod oczami, a także witamina E chroniąca przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Codzienny demakijaż skóry

Paniom, które wybrały zabieg przedłużenia rzęs, marka Noble Lashes poleca specjalnie przygotowane kosmetyki do skóry wokół oczu w formie hydrożelu. Istotną częścią codziennych czynności pielęgnacyjnych jest używanie preparatów beztłuszczowych. Nawilżenie skóry i stosowanie kosmetyków z arniką, kasztanowcem, świetlikiem czy kwasem hialuronowym sprawia, że delikatne strefy wokół oczu są nie tylko zadbane, ale i należycie odżywione, co procentuje świetlistą cerą bez nieatrakcyjnych obrzęków i cieni pod oczami.

Rzęsy W Lashes B 0,15

Każdy model jest złożony z trzech pojedynczych rzęs sklejonych u podstawy z końcówkami tworzącymi charakterystyczny kształt litery W. Produkt W Lashes B 0,15 jest dostępny na kolorowej paletce, gdzie ułożone w rzędy rzęsy są delikatnie przymocowane taśmą. Przyklejenie rzęs ułatwia ich przechowywanie - pobieranie ich pęsetą z taśmy jest łatwe i nie utrudnia aplikacji. W opakowaniu znajduje się 16 rzędów rzęs o długości 8-14 mm.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...