Wczytuję dane...
Dzięki rzęsom 2D oprawa oka nabiera wyjątkowej wyrazistości i nowego wymiaru. To jedna z najczęściej wybieranych metod objętościowych na zwiększenie efektu gęstości rzęs.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Zostań stylistką rzęs!

Na profesjonalnym szkoleniu oferowanym przez firmę Noble Lashes dowiesz się, w jaki sposób i Ty możesz dołączyć do grona specjalistów branży beauty, która podbija rynek od wielu lat. Instruktorzy prowadzący kursy to wykwalifikowani specjaliści, a program szkolenia obejmuje informacje na temat usług świadczonych w salonach stylizacji rzęs. Nasza firma otrzymała certyfikację ISO zapewniającą właściwe standardy i wysoką jakość usług.


Przedłużanie rzęs metodą objętościową Russian Volume 2D

Stylistka, po dostosowaniu odpowiedniego koloru, grubości i długości sztucznych rzęs, przykleja je do prawdziwych rzęs klientki. W przypadku rzęs 2D są to dwie lekkie i sprężyste, sztuczne rzęsy aplikowane w odległości około 1 mm od skóry powiek. Wachlarze rzęs są zaprojektowane tak, aby rozkład wektorów sił ciężkości był równomierny, kąt ich odchylenia odpowiedni, a cała doklejona kępka rzęs nie obciążała powieki.

 

Oszczędność czasu i materiałów

Aplikacja Russian Volume wymaga użycia mniejszej ilości kleju, a mimo to jest trwała i na długo gwarantuje pożądany efekt objętości. Nawet po utracie jednego wachlarza rzęs, sąsiadujące kępki wypełniają natychmiast powstałą lukę. Gotowe wachlarze rzęs Russian Volume 2D; C 0,10 są połączone pod odpowiednimi kątami tak, aby tworzyć perfekcyjne zestawy szybciej i efektywniej. Pakowane w paletki, są ułożone w rzędach i mocowane taśmą, z której można łatwo je odkleić i podebrać za pomocą pęsety. W paletce znajduje się 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm.


 

 

 
Napisz opinię
2018-06-22 15:04:05 - Marta

Łatwe do pracy nawet dla początkujących osób. Delikatne,lekkie, nie potrzeba do nich wiele kleju, a trzymają się świetnie. Gdy ubywa naturalnych rzęs, te pięknie rozchodzą się na boki i nie ma "dziur"

2018-06-22 15:18:35 - Marta

Doskonałej długości,lekkie i łatwe w aplikacji. Ulubione moje-są delikatnie przyklejone do paska i bardzo przyjemnie się je nakłada, i moich klientek-nawet przy dużym zagęszczeniu wyglądają naturalnie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...