Wczytuję dane...
Dzięki rzęsom 2D oprawa oka nabiera wyjątkowej wyrazistości i nowego wymiaru. To jedna z najczęściej wybieranych metod objętościowych na zwiększenie efektu gęstości rzęs.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Zostań stylistką rzęs!

Na profesjonalnym szkoleniu oferowanym przez firmę Noble Lashes dowiesz się, w jaki sposób i Ty możesz dołączyć do grona specjalistów branży beauty, która podbija rynek od wielu lat. Instruktorzy prowadzący kursy to wykwalifikowani specjaliści, a program szkolenia obejmuje informacje na temat usług świadczonych w salonach stylizacji rzęs. Nasza firma otrzymała certyfikację ISO zapewniającą właściwe standardy i wysoką jakość usług.


Przedłużanie rzęs metodą objętościową Russian Volume 2D

Stylistka, po dostosowaniu odpowiedniego koloru, grubości i długości sztucznych rzęs, przykleja je do prawdziwych rzęs klientki. W przypadku rzęs 2D są to dwie lekkie i sprężyste, sztuczne rzęsy aplikowane w odległości około 1 mm od skóry powiek. Wachlarze rzęs są zaprojektowane tak, aby rozkład wektorów sił ciężkości był równomierny, kąt ich odchylenia odpowiedni, a cała doklejona kępka rzęs nie obciążała powieki.

 

Oszczędność czasu i materiałów

Aplikacja Russian Volume wymaga użycia mniejszej ilości kleju, a mimo to jest trwała i na długo gwarantuje pożądany efekt objętości. Nawet po utracie jednego wachlarza rzęs, sąsiadujące kępki wypełniają natychmiast powstałą lukę. Gotowe wachlarze rzęs Russian Volume 2D; C 0,10 są połączone pod odpowiednimi kątami tak, aby tworzyć perfekcyjne zestawy szybciej i efektywniej. Pakowane w paletki, są ułożone w rzędach i mocowane taśmą, z której można łatwo je odkleić i podebrać za pomocą pęsety. W paletce znajduje się 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm.


 

 

 
Napisz opinię
2018-06-22 15:04:05 - Marta

Łatwe do pracy nawet dla początkujących osób. Delikatne,lekkie, nie potrzeba do nich wiele kleju, a trzymają się świetnie. Gdy ubywa naturalnych rzęs, te pięknie rozchodzą się na boki i nie ma "dziur"

2018-06-22 15:18:35 - Marta

Doskonałej długości,lekkie i łatwe w aplikacji. Ulubione moje-są delikatnie przyklejone do paska i bardzo przyjemnie się je nakłada, i moich klientek-nawet przy dużym zagęszczeniu wyglądają naturalnie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...