Wczytuję dane...
Rzęsy z linii Russian Volume stworzono specjalnie dla potrzeb metody objętościowej. Ich struktura, design oraz cieńsze podstawy pozwalają na łatwe układanie wachlarzy rzęs.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Metoda objętościowa pomoże uwydatnić piękno Twoich oczu

Do zagęszczania naturalnych rzęs stosuje się materiały lekkie i sprężyste, dzięki czemu powieka nie jest obciążona, a same rzęsy pozostają w idealnej kondycji. Efekt zagęszczenia można dowolnie regulować, w zależności od potrzeb. Doskonałe rezultaty metody objętościowej utrzymują się do dwóch miesięcy i do złudzenia przypominają rzęsy naturalne, tym bardziej że zabieg można stosować zarówno na górne, jak i dolne powieki.


Russian Volume w wersji 2D

Podczas aplikacji potrzebna jest znacznie mniejsza ilość kleju niż w metodzie 1:1, mimo to, efekty są długotrwałe. Utrzymanie spektakularnej gęstości i objętości jest też łatwiejsze dzięki temu, że nawet po utracie jednego wachlarza, sąsiadujące kępki rzęs doskonale uzupełniają powstałą lukę. Rzęsy Russian Volume 2D to zestaw składający się z dwóch rzęs sklejonych u podstawy, z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony, tworzącymi charakterystyczny kształt wachlarza. Dzięki odpowiedniemu kątowi odchylenia oraz równomiernemu rozkładowi sił ciężkości, gotowe wachlarze nie obciążają nadmiernie naturalnych rzęs i zapewniają komfort użytkowania.

Lekkie i delikatne rzęsy Russian Volume

Model rzęs Russian Volume 2D, D 0,10 to propozycja dla pań o szczególnych wymaganiach. Profil D zapewnia ekstremalne podkręcenie rzęs, które podkreśli zmysłowość i magnetyzm spojrzenia. Rzęsy są połączone pod kątami dobranymi idealnie, a sama aplikacja jest łatwa i szybka. Wachlarze są stosowane w przedłużaniu rzęs metodą 2:1. Każde opakowanie zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości od 8 do 13 mm. Rzęsy znajdują się na białym, kontrastowym tle, co pozwala na szybkie i wygodne pobieranie ich pęsetą podczas pracy.


 

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...