Wczytuję dane...
Rzęsy z linii Russian Volume stworzono specjalnie dla potrzeb metody objętościowej. Ich struktura, design oraz cieńsze podstawy pozwalają na łatwe układanie wachlarzy rzęs.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Metoda objętościowa pomoże uwydatnić piękno Twoich oczu

Do zagęszczania naturalnych rzęs stosuje się materiały lekkie i sprężyste, dzięki czemu powieka nie jest obciążona, a same rzęsy pozostają w idealnej kondycji. Efekt zagęszczenia można dowolnie regulować, w zależności od potrzeb. Doskonałe rezultaty metody objętościowej utrzymują się do dwóch miesięcy i do złudzenia przypominają rzęsy naturalne, tym bardziej że zabieg można stosować zarówno na górne, jak i dolne powieki.


Russian Volume w wersji 2D

Podczas aplikacji potrzebna jest znacznie mniejsza ilość kleju niż w metodzie 1:1, mimo to, efekty są długotrwałe. Utrzymanie spektakularnej gęstości i objętości jest też łatwiejsze dzięki temu, że nawet po utracie jednego wachlarza, sąsiadujące kępki rzęs doskonale uzupełniają powstałą lukę. Rzęsy Russian Volume 2D to zestaw składający się z dwóch rzęs sklejonych u podstawy, z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony, tworzącymi charakterystyczny kształt wachlarza. Dzięki odpowiedniemu kątowi odchylenia oraz równomiernemu rozkładowi sił ciężkości, gotowe wachlarze nie obciążają nadmiernie naturalnych rzęs i zapewniają komfort użytkowania.

Lekkie i delikatne rzęsy Russian Volume

Model rzęs Russian Volume 2D, D 0,10 to propozycja dla pań o szczególnych wymaganiach. Profil D zapewnia ekstremalne podkręcenie rzęs, które podkreśli zmysłowość i magnetyzm spojrzenia. Rzęsy są połączone pod kątami dobranymi idealnie, a sama aplikacja jest łatwa i szybka. Wachlarze są stosowane w przedłużaniu rzęs metodą 2:1. Każde opakowanie zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości od 8 do 13 mm. Rzęsy znajdują się na białym, kontrastowym tle, co pozwala na szybkie i wygodne pobieranie ich pęsetą podczas pracy.


 

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...