Wczytuję dane...
Nasz sklep oferuje bogaty asortyment sztucznych rzęs.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Produkty marki Noble Lashes

Są wśród nich rzęsy porcjowane, które doskonale imitują włoski naturalne, sztuczne rzęsy na pasku lub w kępkach prezentujące się spektakularnie i wybierane przez wiele pań na specjalne okazje, a także rzęsy kolorowe i ozdobne, nadające fantazyjnego akcentu stylizacji. Wszystkie produkty są dostępne w niezwykle korzystnych cenach, a zamówienia składane w sklepie internetowym są realizowane już tego samego dnia. Dla właścicielek salonów stylizacji rzęs mamy szeroką gamę produktów do pielęgnacji rzęs i skóry, a także akcesoria potrzebne w codziennej pracy.


Rzęsy 2D, czyli nowy wymiar oka

Produkt Russian Volume 2D D 0,15 to przygotowane do aplikacji kępki rzęs, składające się z dwóch sklejonych u podstawy rzęs z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony, tworzącymi kształt wachlarza. Przyklejone do naturalnej rzęsy, nie obciążają jej dzięki odpowiedniemu kątowi odchylenia oraz równomiernie rozłożonym siłom ciężkości. Wachlarze są wykorzystywane do metody objętościowej 2:1, której efekty utrzymują się długo, a w przypadku utraty rzęs, sąsiadujące z nimi kępki doskonale wypełniają powstałą lukę. Lekkie, miękkie i komfortowe w użytkowaniu rzęsy Russian Volume podczas aplikacji nie wymagają stosowania dużej ilości kleju, a ich nowoczesny design i odpowiednia struktura zapewnia efekt wyjątkowej objętości i pięknej oprawy oczu.

 

Spektakularny efekt podkręcenia

Model rzęs Russian Volume 2D D 0,15 to produkt dla kobiet poszukujących nietuzinkowych rozwiązań. Profil D gwarantuje oszałamiający efekt podkręcenia rzęs, a oko zyskuje niezwykle mocną wyrazistość. Lekkie rzęsy nie obciążają włosków naturalnych, a przy tym dają kobietom poczucie luksusu i przede wszystkim komfort użytkowania. Opakowanie zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości od 8 do 13 mm. Widoczne na białym, kontrastowym tle są łatwe do pobierania pęsetą.
 

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...