Wczytuję dane...
Jak każdej kobiecie, pewnie i Tobie, zależy na zjawiskowych rzęsach. Gęste i mocne rzęsy są marzeniem każdej z nas, jednak tylko nieliczne mogą się nimi pochwalić.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Dyskretna pomoc dla Twoich rzęs

Można jednak pomóc matce naturze i skorzystać z syntetycznych sztucznych rzęs oraz zabiegu ich przedłużania. Odpowiednio dobrane rzęsy nie będą obciążeniem dla naturalnych, a ponadto przyniosą oczekiwany efekt. Jeśli więc szukasz odpowiedniego produktu dla siebie lub pracujesz jako stylistka rzęs, warto mieć prawdziwie profesjonalny produkt, na którym możesz polegać i z czystym sumieniem polecać go swoim klientkom.


Wiedza i produkty najwyższej jakości są kluczem do sukcesu

Noble Lashes to firma przodująca w branży kosmetycznej przedłużania i dbania o rzęsy. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów i indywidualne dobranie rzęs do każdej klientki. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rzęsami, zapraszamy do zapoznania się z artykułami dostępnymi na naszej stronie internetowej, z której dowiesz się wielu ciekawych i ważnych dla siebie, jako profesjonalistki, rzeczy. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientek, dlatego zapewniany zarówno obsługę, jak i produkty na światowym poziomie.

 


Russian Volume – idealny wachlarz gęstych rzęs

Russian Volume jest jedną z naszych propozycji przy wyborze sztucznych rzęs. Dopasowane są do przedłużania rzęs metodą objętościową 2D, czyli 2:1. Nasze wachlarze zostały tak skonstruowane, aby ich ciężar równomiernie się rozkładał i osiągał odpowiedni kąt nachylenia. Dzięki naszej technologii rzęsy Russian Volume w ogóle nie obciążają naturalnych rzęs. Nie musisz obawiać się aplikowania rzęs, ponieważ jest to bardzo prosty zabieg. Rzęsy są lekkie i wygodne w noszeniu. Co więcej, do ich aplikacji potrzebna jest znacznie mniejsza ilość kleju, a mimo to rzęsy doskonale się trzymają przez długi czas. Już dziś możesz cieszyć się doskonałym spojrzeniem ze sztucznymi rzęsami Noble Lashes.


 

 

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...